Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az osztályban két lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályban két lány is aki tetszik nekem, de nem tudom ki mellett döntsek v kinél próbálkozzak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok ès az osztályban több szép,szimpatikus lány is van,de kettő tetszik.. Az egyik lánnyal beszélgetek (neki tetszek,az uncsija mondta és látszik) ,de mintha nem lenne közös témánk vagy olyan félénk,csendes..és ez olyan fura,pedig nagyon aranyos és szép..

Van a másik lány aki teljesen más,mert ő nem csendes azaz több témánk is lehetne,de vele nem beszélek annyit,azt sem tudom,hogy én bejövök-e neki,de nekem tetszik ..

Mit tegyek? Ki mellett döntsek? Vagy még várjak?


2012. szept. 16. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

hajaj két szék közül a pad alá :D

hagyd a fenébe mind2őt.miattad lenne balhé közöttük.

ezt inkább ne.jobb 4 évig így járni,mintha 2en össze lennének veszve miattad.

2012. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen osztálykapcsolatok nem biztos hogy jók, de nekem a csendes titokzatos emberek jönnek be.
2012. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 válaszoló : Nem hiszem hogy összevesznének ,mert nem tudom hogy a második lánynál mennyi esélyem lenne/van.. De ha vele összejönnék,akkor az első tuti nem szólna hozzám..
2012. szept. 16. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:

ez az ebből adódik a feszültség....

nem éri meg.hallgass az idősebbekre.Tapasztaltam már.

2012. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha értem :D

Mellesleg a második válaszolónak is igaza van,nem jó az osztály kapcsolat..

2012. szept. 16. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt részem osztálykaocsolatban....szerencsére suli vége felé volt és utána külön suliba mentünk...jó is, mert nyáron szakitottunk és kínos lett volna..hagyd őket a fenébe, lesznek masok!
2012. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!