Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetséges, hogy 27 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy 27 év után egy okos mások szerint is egy jó nő figyelt fel rám?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és 1 kapcsolatom volt eddig az is csak másfél éves gázos kapcsolat volt, azért mert az a tipikus jófiú gyakori kérdéseken meg chaten logó duci szerencsétlenség vagyok és az ilyen pasik még a duci csúnya nőknek sem kell. De most az iskolában, ahova járok megismerkedtem egy mások szerint is jó nővel, nagyon félek tőle, el nem tudom képzelni, hogy neki kellek...kicsit furi az egész nem akarok sérülni stb, de eddig egyértelmű jeleket tett első csók is talán inkább ő kezdeményezte.. sokat keres stb.
2012. szept. 16. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód van? Nincs. Akkor meg hajrá!
2012. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ediZeJ ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Van veszteni valód? Nincs, mellesleg ha még a csókot is ő kezdeményezte akkor meg mire vársz? Hajrá :]
2012. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most jött el a te időd....
2012. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki akar használni. Akkor nincs vesztenivalód, ha nem áldozol rá egy fillért se.
2012. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Élj a lehetőséggel, én két kezemet összetenném, és megtérnék, ha egy nő (főleg egy jó nő) nálam csókot kezdeményezne!
2012. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!