Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom elfelejteni őt. Hogyan tehetném meg?

Figyelt kérdés
Márciustól ismerem ezt a pasit. 6évvel idősebb nálam. Júniusba elkezdett nkm olyanokat írni, hogy szeret stb... De akkor én csak úgy nézzem rá mint barát. Júliusba valahogy beleszerettem. De ö megüzentette h mi csak haverok lehetünk. Volt 1házi buli és ő bevolt rúgva és együtt aludtunk összebújva egész éjjel és csak smaci volt köztünk. De amikor ő józan akk rám se néz. Csak amikor van a fejéba akk érdeklem őt. Nemtudom kiverni a fejemből mert nagyon szeretem. És most 2fiú is járna velem csak én mindenhol őt látom és nem vagyok képes mást szeretni.

2012. szept. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem akar veled lenni akkor ne foglalkozz vele, idővel elmúlik


járj mással

2012. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszer meg kéne beszélnetek face to face!
2012. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, idővel elmúlik majd.


Rosszul fog esni, de te csak részegen kellesz neki, ha nincs más. Ennél tartsd többre magad, ne foglalkozz egy ilyen fiúval. Találsz ennél jobbat is.

2012. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én járnák mással, de nemtudok mást szeretni és szerelem nélkül nemfogok járni senkivel. Már augusztustól próbàlom őt elfelejteni és 1héten 1x mindig csinàl velem/nekem valamit amitől jobban szeretem. De azt mondják hogy a részeg ember igazat mond és mindig részegen mondja nekem hogy szeret meg hogy kellek neki.
2012. szept. 16. 23:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Még egy fiú végett soha nem sírtam. De ő utànna minden este. Üvegszilánkal beleírtan a kezembe a nevét kb 4hete és még mindig ott van. Megmutattam neki de nemszólt semmit és aztán terelte a szót.
2012. szept. 16. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
gratulálok az üvegszilánkoshoz... hány éves vagy? 13? egyébként meg... lehet hogy nem tetszel neki, viszont nincs ronda nő csak kevés pia... egy 6 évvel fiatalabb csajjal én soha nem jönnék össze, azzal nem egy rugora jár az agyunk..
2012. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!