Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, hogy a párotok régebben prostituálthoz járt?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem a barátommal, és valahogy szóba kerültek a ku...vák. Ekkor elmesélte nekem, hogy az egyetemista évei alatt milyen életet élt. Az alatt az időszak alatt fél év kivételével nem is volt normális párkapcsolata. A haveri társaságával a kollégium és az iskola legkönnyűvérűbb lányait tulajdonképpen cserélgették egymás között, de ez még mind nem volt elég, hanem havi rendszerességgel prostikhoz is eljártak. Egy jól sikerült félév után volt, hogy az egész ösztöndíját erre költötte.

Én is jártam egyetemre, volt rengeteg buli, tudtam hogy mennek ott a dolgok néhány embernél, de sohasem éltem ilyen életet.

Másfél hónapja vagyunk együtt, de ez engem eléggé elbizonytalanított, bár őszinte volt.

Nekem az az elvem, hogy az emberek nem nagyon változnak.

Azt mondta, hogy ez már régen volt (4 éve végezte el), és már ez őt abszolút nem érdekli, csak én számítok neki, és boldog velem.

Van félnivalóm?


2012. szept. 16. 23:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Higgy neki, ne törődj a múlttal.
2012. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4 éve volt, szerintem higgy neki.
2012. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, fennakadtam valamin: Kur.va és örömlàny között nagy különbség van!!!!!Ne keverd a szezont a fazonnal, jo?
2012. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Zavarna, de túllépnék rajta, ha az a múlt. Márpedig az, hogy kollégium alatt járt, nem jelenti azt, hogy melletted is járni fog. Ne parázz, légy boldog.
2012. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: szerintem érthető, ahogy leírtam.

2012. szept. 16. 23:30
 6/20 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem.
2012. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
mi az ami nem érthető?
2012. szept. 16. 23:47
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Megsúgom neked, hogy nagyon nagyon kevés olyan férfi van, aki élete során egyszer sem próbálta volna ki a fizetős szexet. Ha más nem, de fiatalon, brahiból. Én még csak huszonéves vagyok, de a baráti körömben csak egy srác van, aki soha nem kúrvázott, de ő is azért, mert kb 16 éves kora óta megvan a barátnője. Én meg csak Amsterdaman a piros lámpás negyedben. Ott kihagyni a füvezést és a kúrvázást kb akkora butaság lenne, mint egy külföldinek Magyarországon nem enni gulyáslevest és halászlét.


F

2012. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én értem, te nem. A ku.rva orrba-szàjba kufircol ingyen csak ugy, az örömlàny pedig pénzért hogy megélhessen valahogy.
2012. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Megsúgom neked, hogy nagyon nagyon kevés olyan férfi van, aki élete során egyszer sem próbálta volna ki a fizetős szexet. << nem igaz
2012. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!