Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jeleket adtok lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus7 kérdése:

Milyen jeleket adtok lányok a fiúknak, h tetszik nektek? (Gondolok én itt a mozdulatok, beszéd/szóhasználat, stb. )

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak jelek, de szinte észrevehetetlenek. A legtöbb fiú nem veszi ezeket észre. Az egyszer biztos, hogy 100 ból legalább 95 lány nem mosolyog olyan pasira, aki bár tetszik neki, de nem ismeri közelebbről. szóval más jelet kell keresned. Pl néha néha megsimogatja a válladat, megérinti a karodat, feltűnően hosszú ideig birizgálja a haját, idegesen elkapja a tekintetét mikor odanézel és még sorolhatnám. Csak az a baj, hogy ezek sem mindig célravezetőek. Jártam már úgy, hogy ezek mind megvoltak és mág mások is, mégis pofára estem. a nők kiismerhetetlenek.
2012. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!