Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen könyörgök. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen könyörgök. (? )

Figyelt kérdés
van eg srác aki majd egy éve belém van esve...én meg barátságnál többet nem érzek iránta és mondtam is neki de ő mégis..értitek...nekem meg pont a haverja tetszik...de ez mellékes most ahhoz kéne segitség mit csináljak h kiszeressen belölem..elöre is köszönöm a válaszokat 14/L
2012. szept. 17. 19:18
 1/10 TOMAtm ***** válasza:
sztem neki kéne ezt a kérdést feltennie nem neked,most miért neked kéne változni azért mert ő beléd zúgott,de neked nem az eseted.
2012. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
talán elmúlik egyszer
2012. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert régen jó barátok voltunk és emiatt tönkrement a barátságunk és ha nem jönnék be neki akkor ujra barátok lehetnénk ://
2012. szept. 17. 19:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Hajts rá a barátjára XDD na csak poén volt.... Ha lép valamit akkor mondd meg neki hogy nem az eseted, meg fogja érteni sztem ha már 1 éve beléd van esve. De figyelj rá hogy ezt négyszemközt tedd és ha lehet személyesen. A fiúk érzékenyek a nyilvános megaláztatásra. 19F
2012. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...3. válaszoló még a poén is jó ötlet volt :'D
2012. szept. 17. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Túrd az orrod nyilvánosan úgy, hogy ő is lássa. Szerintem ez sok esetben kiábrándító.Amúgy meg...magyarázd el neki,(kíméletesen) hogy ebből soha nem lesz semmi bármennyire is szeretné (mondjuk ..kitudja :D) vaaagy próbáld meg összehozni valaki mással.
2012. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret szeret örülj neki te kis hülye, ÉRTÉKELD, hogy szeret! Örülj neki és becsüld meg, próbálj meg vele járni, ha miután már jársz vele és nagyon nem tetszik akkor szakíts.
2012. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"mert régen jó barátok voltunk és emiatt tönkrement a barátságunk és ha nem jönnék be neki akkor ujra barátok lehetnénk"

Inkább engedd el a kis rabszolgádat!

Én ilyen idős koromban így jártam, de utólag már annyira haragszom a csajra, hogy azóta szóba sem állok vele!

2012. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is voltam hasonló helyzetben mint te,és pár hónapra már "csak" barátok voltunk :)
2012. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...azért mert rájött,feleslegesen gürcöl hogy szeressek már belé,hiába...sajnáltam a dolgot.
2012. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!