Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység ellen "gyógyszer"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ellen "gyógyszer"? :D

Figyelt kérdés
már akkor is féltékeny vagyok,ha valakivel van(akárkivel) és tudom,hogy nem sajátíthatom ki,de mégis..nagyon féltékeny vagyok..:S tippek?
2012. szept. 17. 20:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akkor nem is vagy féltékeny. :) A problémád megoldódott. :)
2012. szept. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ez beteges ragaszkodás, azt hiszed a tulajdonod.

Ebből előbb-utóbb veszekedések lesznek, ha nem, akkor gyomorfekélyed.

Magától ez nem fog elmúlni, nincs rá gyógyszer más, mint egy pszichológus (ezt nem rosszindulatból mondom, nem kell azt szégyenleni).

Ha nem tudsz magadtól ezen változtatni, akkor nincs más megoldás, vagy még az, ha szakítasz, és nem lesz párod többet.

2012. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Próbálj vele minél több időt tölteni, olyankor mutasd ki mennyire szereted, amikor pedig külön vagytok, csinálj magadnak programot! (ahogy az előttem szóló is mondta) És ne zaklasd olyankor! Néha belefér 1-1 sms, érezze, hogy gondolsz rá, de ne érezze magát "megszorítva". És ha ez továbbra sem múlik, akkor én is a pszichológust javasolnám.
2012. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
nincs semmi bajom,enm hívohatom félpercenként,nem írogatok neki, és nem hiszem hogy a tulajdonom..:D csak rossz érzés,ennyi:)
2012. szept. 19. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!