Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesség ellen milyen gyógysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesség ellen milyen gyógyszer vagy tea ajánlott a havi előtt?

Figyelt kérdés

Mindig előtte nagyon ideges vagyok. Szerintetek erről kérdezzem meg a háziorvost? Mert ezen gondolkodom, és jövőhéten fel is hívnám az orvost. De lehet, hogy hülyeség :S. Az a baj, hogy szerelmes vagyok, és olyankor minden a nyakamba zúdul. Hozzátenném, hogy hó közben is, ha bekattanok, be fogok belőle szedni. Igazából nem tudom, hogy ezt meddig akarom csinálni. De nem szoktam sűrűn rosszul lenni, és előbb-utóbb elmúlik a szerelem. Már megjártam a poklot is. Tulajdonképpen csak menstruáció idejére kellene. A többit úgy-ahogy kibírtam eddig. De most többet fogok dolgozni, és félek, hogy lassan összeomlok pszichésen. Már február óta úgy érzem, hogy a pszichés összeomlás szélén állok. Az utóbbi hetekben jól vagyok, csak néha vagyok rosszabbul, de a rosszullét mindig más formát ölt. Egy ideig depressziósnak gondoltam magam, de valószínűleg nem vagyok az. De nagyon furcsa állapotban vagyok. Mostanság néhány napra tör rám a rosszullét, mint most is abban vagyok három-négy napja, és pluszban tegnap láttam a barátomat, de nem is igen ismertem fel, mert zuhogott az eső. Nah, azóta minden rosszabb.


Köszike.


2010. jún. 5. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

levendula, citromfű, macskagyökér, orbáncfű, cickafark. Egyszerűbb ha veszel egy nyugtató teakeveréket és pluszban az utolsó kettőt.

19/L

2010. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszike.

Hosszútávon elhiszem, hogy picit nyugodtabb leszek.

De amikor épp rosszul vagyok, akkor édeskevés az orbáncfű :S. Semmilyen hatással sincs rám. Ezért is gondolkozom valami gyógyszerben. Nem akarom a munkahelyen előkapni a teakeverékemet, a gyógyszer egyszerűbb. Úgyis cataflámot beszedek, valami más kéne, mert azt fejfájásra szedem. Nem mindig jön elő, de néha.

Elkezdem inni ezeket, de ha bekattanok, akkor már tényleg nem elég...

2010. jún. 5. 22:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg nem voltam teljesen érthető. Az idegesség erre nem jó szó. Körülírom kicsit: szorongás, depresszáns hangulat, amin semmilyen jó program, semmilyen tea és senki nem tud már segíteni, ha épp benne vagyok. Az a helyzet, hogy én már hat hónapja küzdök ezzel, és egyre gyengébbnek is érzem magam. Így ha mostanság bukik ki, még idegesebb vagyok. Ez nem is konkrétan idegesség, hanem nemtom leírni.
2010. jún. 5. 23:01
 4/11 anonim ***** válasza:
igyál mákteát (tényleg van!) akk tuti nem leszel ideges maximum a közeledő ufok és sárkányok miatt a kertiszörnyekröl nem beszélve
2010. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Öhöm. Oké, köszi a tea ötleteket, már azt sem tom, milyen kérdést tettem fel :S. Valami olyasmi, ami azonnal hat??
2010. jún. 5. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy spangli, az tuti megnyugtat. Vagy meditálj.
2010. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ez elég erőteljesen idegi, vagy hormonális eredetű problémákra utal, inkább vizsgáltasd ki magad! Meg nem ártana kicsit stresszmentesebb életmód (gondolom), kis odafigyelés magadra, meg ilyenek. Tudom, nem egyszerű.

Hasonló tüneteim voltak nekem is (csak nekem már a folyamatos, kézremegős idegesség jutott, rendszeres émelygős-hányingeres rosszullétek, agyvérzés közeli állapotok apró stresszhatásokra is).

Nem javaslom, hogy ezt megvárd.

2010. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából azért vagyok rosszul, mert szerelmes vagyok. Én pszichológushoz akartam menni :S, de a hormonális problémák eddig is fent álltak, lehet, mert túlsúlyos vagyok... De a szerelemmel jöttek elő a dolgok. Azért gondoltam, hogy depressziós vagyok, mert korábban is volt egy depresszáns, körülbelül egy éves korszakom, a végére annyira kibuktam, hogy olyan gondolataim voltak, amiket nem is osztanék meg senkivel, mert nem kicsit kattantam be. Ez a főiskolás utolsó évem volt. Igazából még csak nem is tudtam, hogy rosszul voltam annó, egészen addig, amíg most áprilisban megint el nem kezdtem úgy viselkedni.

A baj az, már sírok a dologtól, hogy a környezetem, a családom is már kivan teljesen, mert egy időben bögréket törtem, most meg elég rondán beszélek, bár az is igaz, hogy anyám elég agresszív, és hát, mintha kiszimatolná, ha ideges vagyok. Aztán én sokszor mondtam anyámnak, hogy rosszul vagyok, és erre azt mondta, hogy attól még nem állhat meg az élet, és attól dolgozni kell. Még csak a tudatáig sem jut el, hogy tényleg nem vagyok jóllllll!!! Azt magyarázza, hogy fizikai jellegű bajom van, és hogy vizsgáltassam ki a fejfájást. De én nem is a fejfájásra szedtem gyógyszert az utóbbi időben, vagy ha arra, akkor többnyire amiatt, mert már annyira ideges voltam, hogy fájt a fejem.

Még fiatal vagyok. Nem hinném, hogy komolyabb bajom lenne :S. A fejfájás az én pszichoszomatikus tünetem, bár a szerelem első két hónapjában voltak fincsibb dolgok.

Szerintem ez nem normális, amit én csinálok.

A fiút összesen hétszer láttam.

24 vagyok már, és az előéletem sem fényes, mert 22 éves koromra győztem le az utolsó előtt traumámat, ami kísértett fiatal koromból. De ezek pszichés gondok, jól bántak velem gyerekkoromban, csak engem viselt meg a szigor.

2010. jún. 5. 23:47
 9/11 A kérdező kommentje:

Bevallom, hogy én is attól félek, hogy mi lesz ezután.

Már jobban vagyok hetek óta, és most meg megint ideges vagyok. De igazából nem tudom, lehet, hogy nem vagyok jobban. Valójában április óta alig tudok magamról.

2010. jún. 5. 23:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Valójában egyébként úgy érzem, hogy a szerelem kinyitotta a szemem :S. Mert, ha nincs a szerelem, akkor nem is tudtam volna róla, hogy nem voltam normális állapotban egy évig, pedig elég nyilvánvaló volt. Bár szerintem nekem komoly pszichés problémáim lehetnek, de mindenkinek vannak, és valahogy elvannak. Hát, én is elvoltam addig, amíg nem voltam szerelmes.
2010. jún. 5. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!