Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már több mint 1 hónapja beszélgetek vele. Kezdetben jól indult az egész mostanra viszont kezdett el laposulni. Bókolgattam neki ... néha értette néha nem. Mostanába pedig egyre lehangolóbb s úgy érzem minden erőfeszítésem ellenére egyre jobban "távolodik" el a kapcsolatunk. Például olyan hogy beszélgetünk és egyszer csakeltűnik mert elaludt, köszönök neki mikor elmegyek de ő erre még egy sziát se ír... Lassan találkozni kellene, de nem tudom mi legyen. Szerintetek? Kissé lehangoló hogy ennyire ellaposul már már ez az egész. Vajon mi lenne élőben?!? Egyrészt kedvelem meg minden, úgy érzem hogy tökéletes lány és hogy egy találkozót mindenképp megér, máskor meg úgy gondolom hogy menjen már el, ne is lássam mert csak egyre rosszabb kedvem lesz...

Bocsánat a hosszú kifejtésért. Válaszaitokat köszönöm előre is. Kérem csak komoly válaszokat küldjetek.



2012. szept. 17. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdememényezz találkozót!!! :D


Én erre várok egy sráctól, a sztori elég hasonló. :)

2012. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kezdeményeznék, de így sajnos nem igen látom most az értelmét. Úgy érzem hogy nem érdeklem per pillanat őt... Amúgy te hány éves vagy?
2012. szept. 17. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:

22.


Lehet, hogy csak arra vár, hogy kezdeményezz és merjél, nyerjél. Ha meg sem kérdezed, esélyed sincs a sikerre!

2012. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindketten hü.. lyék vagytok, ha a Netten és nem élőben jártok.Ezzel az erővel a monitort is nyalhatjátok.
2012. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem járunk, de ha így megy akkor szerintem nem is fogunk.
2012. szept. 17. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszi a minősítést, nem is tudsz rólunk semmit, de már megbocsáss, de a neten is el lehet kezdeni ismerkedni!


Kedves Kérdező!

Te meg ne legyél negatív hozzáállású!

2012. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, a mi sztorink is hasonló. :) Ezen egy személyes találka segíthet csak.
2012. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a segítségedet. Hát nehéz ilyen helyzetben nem negatívnak lenni. De azért igyekszem majd összehozni egyet. Sok sikert kívánok neked illetve nektek is :)
2012. szept. 17. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, élőben sokkal másabb ám, ott csak rád figyel ;)

1 próbát megér, gondolom van pár szabad órád.

2012. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!