Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha ígyy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha ígyy csalna meg a párotok?

Figyelt kérdés
Nem bízom benne egy ideje, megváltozott. Gondoltam utánanézek. Szóval feltörtem face-fiókját ami csúnya dolog de most ezt hagyjuk. Mikor kilép nyilvánosság elől akkor egy pasival még beszélget több mint egy órát. kétértelmű dolgok hangzanak el. A pasi vidéken dolgozik és lehívta magához. A csajom meg lemegy hozzá nekem azt hazudta családjával lesz. A beszélgetésből nem derült még semmi mert igen kétértelmű de egyértelmű hogy fűzi a csajom. Várjam meg míg hazajön tőle és akkor szembesítsem vagy lépjek azonnal mielőtt még elutazik. Mit csináljak?
2012. szept. 13. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj utána és kapd rajta. Aztán a csávót bäszd meg rendesen, menj haza, a csajod cuccait meg dobáld ki az utcára:D
2012. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akármit csinálsz te leszel a szemét nála, mert kutakodtál. Lép mielőtt elutazik, már így is bohócot csinált belőled.
2012. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jobb személyesen,mert akkor leb@szhatsz neki egy irdatlan nagy pofont.

ha ez kimarad,akkor megkönnyebbül,hogy milyen simán megúszta,ott az új bika,gond-vagyis te-letudva.

a sallerra meg emlékezni fog örökre a pondró,és te is,hogy ha már majmot csináltak belőled,legalább férfiként zárod le.


ha meg lemegy hozzá,akkor mi a f@sz nem derült ki?

amúgy hogyan törted fel,érdekelne ez engem:).

2012. szept. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rakeem1985 válasza:
100%

Én szép csendben megvárnám míg haza jönne és eltelne 1-2 hét. Akkor újra rászabadulni a facebookjára és megnézni a hazajövetel utáni beszélgetéseket. Abból hamar kiderül mi történt és mi nem.

És ekkor (függetlenül az új infóktól) szépen szembesíteni a párod. Megkérdezni tőle hogy ez meg mi a fene. Én kíváncsi lennék mit hebeg habog össze vissza.

Csak nyugodtan higgadtan. Aztán kib*szarintani otthonról az összes cuccával együtt. Kimérten és szigorúan. :D

2012. szept. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal! Jól megagyalni aztán kib@szni a pcsába, hát azért álljon már meg a menet, mindennek van határa...
2012. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Álljunk már egy szóra egyszerű barátaim, ti kik mindenféle megagyalásról beszéltek. Talán nem kellene ráébreszteni a kérdezőt is, hogy ebben a dologban ugyanannyira hibás mint a lány? Talán nem az lehet a helyzet, hogy ő sem egy szent ember ha a nő ilyen területre lép? Lehet, hogy a vidéki f@szi nem is sejti, hogy ez a helyzet? S hagyjuk, hogy mit ír a facebook adatlapra. Az nem szentírás, azt bármikor kimagyarázza.


Szóval Kedves Kérdező, némi önkritikát is gyakorolhatsz, mert az a Nő, aki megkapja otthon az odafigyelést, nem akar félrelépni. ... A tiéd igen... Kicsit nézz bele a tükörbe és tedd a fel kérdést: valamit elb@sztam?? S válaszolj rá magadnak, de őszintén.

2012. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bezzeg, ha egy csaj írta volna ki a kérdést... jönnének a "Mit kutakodsz a barátod után?", "Nem is biztos, hogy ez megcsalás, ne legyél ilyen féltékeny...", "Annyira buta vagy" válaszok.
2012. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Keress mást, mert ez nem szeret. Ne pazarold a drága idődet olyanra, aki meg sem becsül.

Dobd ki a fenébe!

2012. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Persze lehet, hogy a kérdező elszúrta a dolgokat, de azért a megcsalás mindig csak egy ember hibája, azé, aki megcsalja a másikat, mert ha elhanyagolnak, nem figyelnek rám, akkor véget vetek a kapcsolatnak és nem csalom meg a másikat, mert ez így tiszta. Azért ne magyarázzuk már meg, hogy meg kell csalni a másikat, ahelyett, hogy gerincesen megbeszélnénk a problémákat vagy szakítanánk a másikkal. Igen is ha gond van, akkor a csöpp szánkat beszédre is lehet használni.
2012. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel mikor már biztos hogy a csávóval van, és mond neki hogy valamit akarsz kérdezni anyódstól avgy apóstól már ha jóba vagy velük de akármilyen főzési kérdés is lehet vagy barkács akármi, és azt ogja mondani hogy most nem tudja adni.. akkor be lökheted neki hogy miért? azért mert épp másik pasival vagy és azt hitted hogy át tudsz verni? ettől lehet ki ugrik majd a szive :D ha el ment másik pasihoz és hazudott neked akkor hagyd a pics*ba... szakíts meg vele minden kapcsolatot és majd akkor elgondolkozik hogy megérte e...
2012. szept. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!