Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segíthetnék a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék a páromnak?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy most mondta el, hogy kb egy hónapja van mindig rossz kedve, főleg a munka miatt. Nemrég múltunk egy évesek és a szexet se kívánja, idegesíti ha puszilgatom vagy egyáltalán "cukizok" vele (becézem egy kicsit, puszit adok neki ilyesmi). Tudom, hogy nincs senkije és szeret mert pl mióta elmondta sokkal kedvesebb és sokszor ír, hív stb. amit azelőtt én tettem.

Nem tudom hogy segíthetnék rajta...a szexet hagyjam rá, vagy valami ötlet? És a depressziógyanús állapota?


2012. szept. 17. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen búvalbaszott életképteleneknek bezzeg jut párkapcsolat -.-" és itt most erősen a párodra gondolok.
2012. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. a munkája miatt van.tudod milyen nehéz megélni mostanában?Sok embernek rossz a kedve emiatt
2012. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, tudom,rendőr (és most ne izéljetek :D ) de inkább az emberek idegesítik fel (?) ahogy észrevettem.
2012. szept. 17. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:

jójó

tudom milyen nehéz megélni mostanában.. az én családomban is vannak gondok


De a humor és a jókedv mindig jól jön és nagyon sokat jelent! Ne legyünk szomorúak és negatívak!

2012. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél le pár terhet a válláról. főzz neki mindig finomat,lazítsd el.hogy otthon a béke várja
2012. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez megvan, mindig főzök neki valamit. Én szervezem a programokat régóta, minden hülyeséget csinálok csak neki jó legyen. De azért csak rosszul esik, hogy nem mondta el ezeket meg rajtam vezette le a feszültséget.
2012. szept. 18. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!