Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből hogy lehet a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből hogy lehet a legjobban kijönni? (nagyon fontos bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van 3 nagyon jó barát. 1 lány 2 fiú. Mind a két fiú szerelmes a lányba. Az egyik 1 éve ismeri udvarol stb. de nemet kapott. A másik alig 1 hónapja ismeri és ismerkednek de lehet belole valami. A lány nemtudja eldönteni hogy mi legyen. (én vagyok az első aki 1 éve barátjaa csajnak). Hogy tudnák ebből a legjobban legfájdalommentesen kibújni ? (az se számít ha lekell mondanom 2 barátságról)
2009. júl. 31. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számít, hogy le kell mondanod a barátságukról, akkor egyszerűen szakítsd meg mindkettővel a kapcsolatot, és próbáld elfelejteni őket!
2009. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól vettem ki te vagy az aki már egyszer kosarat kapott, és ezek szerint a másik srác bejön neki. Sztem meg kéne várni, hogy mi lesz a kapcsolatukból. Bár nem lesz könnyű, de lehet nem lesz belőle semmi, és akkor újra próbálkozhatsz, és ha mindketten csődöt mondtatok nála, talán 3an még barátok lehettek. De ne kavarj be nekik, várj egy kicsit mi sül ki "belőlük"
2009. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem "vonulj háttérbe"mármint tartsd meg öket barátnak,de hagyd hogy ha akarnak eggyütt legyenek!igy megmarad neked mint jo barát:(elötte azért talán mégegy utolso probálkozás a lánynál??és ha akkor is kosár,akkor keress egy csajt,ök meg legyenek boldogok!
2009. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen csak azért végignézni még a háttérből is kegyetlen fájdalmas lenne :((((
2009. júl. 31. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!