Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a barátnőd apja képtelen elfogadni, hogy te a lányával jársz?

Figyelt kérdés

Augusztusban összejöttem egy lánnyal, akit imádok, de az apja egyszerűen képtelen elfogadni engem.

Külföldön dolgoztam évekig, a barátnőm is, és sokáig nem hallottunk egymásról, de most nyáron nagyon egymásra találtunk. Jól kerestem kint, viszont még perceim sem voltak a magánéletemre a sok munka miatt, ő is hasonló cipőben járt.

Most úgy tervezzük, hogy novemberig nem csinálunk semmit, hanem beülünk az autóba, és csak egész nap kirándulunk, összebújunk, ha úgy esik jól, akkor egészen hajnalig, mert ez évek óta hiányzott mindkettőnknek. Utána külföldön tervezzük a közös jövőt.

Ő mondta el, hogy az apja teljesen ki van bukva, amiért nem dolgozunk, csak együtt vagyunk egész nap. Már olyan szinten utál, hogy ha megyek hozzájuk, akkor eltűnik a szobában, hogy köszönnie se kelljen.Azt is mondta a barátnőm, hogy már inkább, el sem mondja miket mond rólam az apja. Az anyukája viszont nagyon rendes, és ő sem érti ezt a viselkedést. Amúgy 28 évesek vagyunk, nem tinik...


2012. szept. 17. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem képes elfogadni hogy a pici lánya külföldön lesz.. ennyi
2012. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit tennék?

Ha ennyire egymásra találtatok, akkor röviden és tömören leszarnám, hogy mit gondol az apja, és nem hagynám, hogy ilyen gondolatok elrontsák az együtt töltött időt.


Az nem játszik, hogy annyira rosszul állnak anyagilag, hogy pénzt kellene hazaadni? Mert abban az esetben megértem, bár akkor is gusztustalan ez a viselkedés.

2012. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem képes elfogadni hogy a pici lánya külföldön lesz.. ennyi


Ő is ott volt, most jött haza másfél hónapja.


Az nem játszik, hogy annyira rosszul állnak anyagilag, hogy pénzt kellene hazaadni? Mert abban az esetben megértem, bár akkor is gusztustalan ez a viselkedés.


Abszolút nem ez a helyzet, jobban állnak, mint sokan ebben a nehéz időszakban.

2012. szept. 17. 23:02
 4/6 anonim válasza:
Az előző válaszoló leírta a lényeget. Élvezzétek az együtt töltött időt, ez a legjobb dolog az életben.
2012. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

"Abszolút nem ez a helyzet, jobban állnak, mint sokan ebben a nehéz időszakban."


Bocs, hogy az anyagiakon rugózok, de az, hogy jobban állnak ebben a helyzetben, mint sokan, az még lehet nagyon szar, és nagy luxus, ha a lánya most nem dolgozik.

Ha nem így van, kövesd a tanácsomat.

2012. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem ez a helyzet abszolút. Nem azt mondom, hogy gazdagok, de a házukat és a kocsit fent tudják tartani, nincs egy fillér adósság sem, úgyhogy nincsenek ilyen problémák.

2012. szept. 17. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!