Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem tudom hogyan tovább....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom hogyan tovább. Képtelen vagyok elfogadni magam. (? )

Figyelt kérdés

Teljesen elfogyott a maradék önbizalmam is főleg azok után hogy olvasgattam ebben a témában.

Fogalmam sincs hogy mit kezdjek magammal,utálom a puncim.

Nagy csiklóm van,és nagy kisajkaim. Nagyajkaim szinte nincsenek is. Mindenhol azt olvasom hogy a férfiak többsége gusztustalannak tartja az ilyen puncit. Rettegek attól hogy mi lesz ha lesz valaki akit szeretek és undorodni fog tőlem emiatt. Ameddig nem tudtam hogy a pasikat ez ennyre visszataszítja nem is volt vele problémám de aztóta...belefogok ebbe őrülni. Utálom magam. Mivel még csak 16vagyok plasztika nem jöhet szóba...már pszihológuson is gondolkoztam hogy segítsen valaki elfogadni magam. De egyszerűen nem megy.látom hogy a korombeli fiúk 90 százaléka szétbäszott salátapinänak meg megrágott párizsinak hivja az ilyet és undorítónak találja.szégyellem magam. Azt is olvastam többször is hogy a fiú azért hagyta ott a barátnőjét mert gusztusttalan szottyadt puncija volt...

légyszives írjátok meg hogy miért undorodtok ennyire az ilyen puncitól

és most nem várok semit hogy egyszer majd elfogad valaki igy is...meg nem normális puncival is...szeretném tudni hogy ez miért nem normális? és hogy miért kell igy éreznem magam emiatt?

és azt sem várom hogy nyugodjak meg szép a puncim mert pontosan tudom hogy nem az. csak az igazat várom.

és valami tanácsot hogy mit kezdjek vele.

köszönöm


2012. júl. 16. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
te most komolyan normális vagy? korod? én még sosem nézegettem nem tudom h milyen "fajtájú"... de is érdekel h h néz ki, akikkel eddig voltam még nem sikoltottak fel, h úr isten h néz ki a pinád?!... neked sem fognak törődj bele... 15/L
2012. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Te szégyelled magad mikor a sok nagyokos hu dejó pasinak képzelem magam ilyet mond és nem szégyelik magukat pedig kéne mert ezáltal a nő legérzékenyebb pontját érinti. Senki sem tökéletes. Ha megtanul élni vele és nem érdekli a hibája és nem foglalkozik az önelégült idiótákkal akkor boldog életet élhet. De ha te most minden vadbarom véleményére figyelsz aki megsért valamiben, mert ti nők arra tudtok figyelni a legjobban akkor ne várd hogy jobb lesz a sorsod. Én elfogadom az emberek hibáit, mert én sem vagyok tökéletes és tuti nem azon fog múlni a párkapcsolatom hogy most a lánynak milyen p*uncija van.


21/F

2012. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugivan kislány.


"Azt is olvastam többször is hogy a fiú azért hagyta ott a barátnőjét mert gusztusttalan szottyadt puncija volt... "


Meg is érdemelte a gyerek.


"Rettegek attól hogy mi lesz ha lesz valaki akit szeretek és undorodni fog tőlem emiatt."


Aki szeret az nem fog emiatt undorodni tőled.


"De egyszerűen nem megy.látom hogy a korombeli fiúk 90 százaléka szétbäszott salátapinänak meg megrágott párizsinak hivja az ilyet és undorítónak találja.szégyellem magam."


Hülyeség. NE szégyelld magad. Ilyen vagy és kész, aki szeret az el fogja fogadni.


Egyébként elég sokfajtát láttam már, de egytől sem undorodtam amelyik ápolt és tiszta volt. Olyat is mint a tiéd így leírás alapján. Szóval nyugi. :)

2012. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Nagyon sok pasinak igen is bejön.. Sok tudatlan f@szkalap írja, hogy szétbaszott akik még puncit se láttak életükben...Nekem is ilyen és szűz vagyok..:D Ex pasim kezdte el nekem pofázni, hogy a szűz punci a jó mert a szétbaszott lógós punci az csúnya..(Életében nem látott puncit;)Alig mertem megengedni neki valamit is mikor meg meglátta : e neked kilóg mondom nem mondod?-.- Oszt akkor tájékoztattam a dolgokról mert ő is éretlen volt... Szerintem igen is lehet szép egy ilyen punci ..:D És amúgy is ha alapból szép vagy akkor nem hiszem, hogy egy pasi a puncid miatt utasítana vissza :)
2012. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi mindjárt végigolvasom, de basszus. :D


"Akikkel eddig voltam nem sikoltottak fel... 15!!!!!L" Aztaqrva. :D Hát hallod e..egészen hamar veszítettem el a szüzességem én is, ráadásul nem is egy olyan hű de komoly kapcsolatban, de te többes számról beszélsz???? És büszke vagy rá? Gratulálok! ;)

2012. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: 'azt? Ha jólesik csinálja, amúgy sem nagyon kislány már. A többes szám meg lehet 2-3 is.


Amúgymeg kinek mi köze hozzá, mindenkinek van saját élete, azt csinálja ami jólesik, ennyi. ;)

2012. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most ez olyan, mint amikor azt írják, hogy a nagydarab lányok nem kellenek senkinek, aztán ők is elkelnek. Szóval mindenkinek más tetszik, a korodbeli fiúk meg sokszor éretlenek lelkileg és szellemileg, még ha szexuálisan esetleg "érettek" is. (Már ha egyáltalán láttak már élőben puncit.) Őszintén szólva nem hinném, hogy egy normális pasi emiatt dobna téged. De ha nagyon akarod, akkor akár el is mehetsz egy pszichóhoz, ha neked így könnyebb. A lényeg az, hogy el tudd fogadni magad olyannak, amilyen vagy, és hogy elhidd, hogy az ilyesmi egyáltalán nem fogja zavarni a normális fiúkat.
2012. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha normális a srác, akkor nem a punciba, hanem a lányba szeret bele.

de ha nem szerelem fajta, hanem puncibolond, akkor meg nem érdekli a "fajtája", hanem az, hogy örömet okozhasson "neki" és rajta keresztül a lánynak :-)

viszont, ha egoista, nárcisztikus hülye fäsz, és nem érdekli a partnere vágya, élvezete, hanem érdektelen külsőségek miatt hisztizik, akkor menjen a kék osztrigába, mert lány közelében nincs keresnivalója!

2012. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!