Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytársal járás működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársal járás működhet?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.es és van egy osztálytársam aki nagyon tetszik.

Úgy vettem észre közös a szimpátia. Kezdhetek vele valamit vagy

neki se álljak próbálkozni? Majdnem15F



#Osztálytárs működhet járás
2012. szept. 18. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk.De azért ráhajthatsz hátha összejön.
2012. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

majdnem 15f=14l :D

oké oké..

működhet miért ne működhetne?

[csak halkan jegyzem meg h én ált. igyekszem elkerülni de ez már az én defektusom :D]

2012. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Ezt az alapszabályt én is ismerem:) de talán csak magamnak próbálok kifogás találni mivel számomra szinte felsőbrendű lény anyira gyönyörű(ismétlem számomra:D) csak félek mivel nagyon rossz lenne azt a maradék4 évet szakítás után eltölteni. Viszont vannak olyan ismerőseim akiknek simán ment úgyértem suliba csak osztálytársak voltak és teljesen kizárták 1mást abban az időszakban:)

2. Nem nem 14 l 2 hét és 15 és fiú vagyok:) valamint a feljebb leirt válaszom a valaszra a te válaszodra is vonatkozik (kicsit megkavartam de remélem érted)

2012. szept. 18. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne.. ha szakítotok utána 4évig még egy osztályba jártok..

házinyúlra nem lövünk..

2012. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig leirt válaszokat
2012. szept. 18. 00:55
 6/8 Traune ***** válasza:

dettó ugyanez volt a helyzetem mint neked! igenis megpróbáltam :D 3 hónapig tartott és utána vége lett. a csaj-srác csoport aki igy összehaverkodott mittaunk szétment, osztálygebasz de főleg köztem és a csaj között. hát, miután én már le is érettségiztem igy ugy gondolom megérte XD főleg hogy mai napig minden nap látom kb mert érettségi után is 1 suliba jártunk :D

de a lényeg, szerintem nem érdemes, 4 az 4 év. vagy 5 ha előkészítős vagy. 4 évig ugyse fogsz járni vele. az meg hogy suliban nem vesztek egymásról tudomást "mintha nem járnátok" meg baromság. szóval sztem ne

2012. szept. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát múködhet de szakítás esetén iszonyat kín lenne egy osztályba járni vele ha szereted
2012. szept. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. szept. 18. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!