Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek középiskolában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek középiskolában gáz járni osztálytársal?

Figyelt kérdés
megvannak ugye az elõnyei, hátranyai.. màr kavartam is az illetõvel, azóta érzek kicsit többet.. ti mit javasoltok? 16/F

#járás #osztalytarsal
2012. máj. 23. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz osztálytárssal kavarni csak szakitáskor gáz hogy mindennap látnod kell de ha ugy érzed megér egy probát hajrá
2012. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen... ez lenne a legnagyobb bajom....
2012. máj. 23. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem gáz, mindig is annak tartottam. Mégis úgy alakult, hogy összejöttem még gimiben az osztálytársammal, két évet jártunk osztálytársként, de azóta is együtt vagyunk,lassan 6 éve, és már rég nem vagyunk osztálytársak. Szóval ez attól függ, ha úgy gondolod megéri vágj bele.
2012. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
korod?
2012. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz.(:
2012. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk is előfordult/t már, jelenleg osztályon belül eg y pár van, ők eléggé jól megvannak, lassan másfél éve... Mondjuk akik azóta szétmentek, nem igazán beszélnek egymással, szóval ez a rizikófaktora van... De szerintem egy kört megfuthatsz!:)
2012. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenkinek vannak elvei. Sok embernek az, hogy nem járunk osztálytárssal, másoknak pl, hogy szóba sem jöhet egy fiatalabb fiú. Biztos, hogy neked is vannak valamiféle kikötéseid a párkapcsolatokra nézve, de én azt tudom javasolni, hogy hallgass a szívedre. Ez a legfontosabb. Ha úgy érzed, meg mernéd próbálni, hát hajrá. De úgy semmiképpen ne vágj bele, ha már most azt nézed, mi lesz a vége.
2012. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!