Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem a facebookon megosztot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a facebookon megosztotta Akos~Dudolni halkan c. szamat. Szerintetek jelen ez valamit? 28F

Figyelt kérdés

Jéghideg ágyban ébredek, tudod

Fény mossa az éjszaka ráncait.

Tudom és érzem, hogy merre jársz,

Hiába hiszed, hogy nem vagy itt.

(Nem vagy itt)


Most sokáig nem látlak, tudod,

Pedig nem vehetem le rólad a szemem.

Lepedőm markolja sóhajod,

Csak te mondod így ki a nevem.


Az illatodban ülve várok egész nap,

Hogy szádban hozd el éltető vizemet.

Itt vagy velem, ahogy írom ezt a sort,

Ahogy szemedhez ér:

én ott vagyok veled.

(Ott vagyok veled.)


Refr.

Többet nem tudok,

Csak neked dúdolni halkan.

Néznek a csillagok,

Bennem most is béke van.


Álom-szakadék mélye vár,

Onnan is visszahív egy szó.

Dalt szül a súlyos félhomály,

Érzem, hogy sírni volna most jó.


Reszket a föld, ha hozzám ér

Egy-egy békés gondolat,

Amit nekem küldesz el,

Amiben magad is benne vagy

(benne vagy.)


Többet nem tudok,

Csak neked dúdolni halkan.

Néznek a csillagok.

Bennem most is béke van.

Többet nem tudok,

Csak neked dúdolni halkan.

Néznek a csillagok,

Bennem most is béke van.


Tehat, 2 honapja szakitott velem, 5 ev utan. Ket hete eldontottem, hogy nem keresem, minden kommunikaciot megszuntettem vele. Tegnap hirtelen ramirt facebookon, en nem valaszoltam. Ma pedig megosztotta ezt a szamot az uzenofalan. Csak en szeretnem hinni azt hogy ez jelent valamit, vagy valoban...?



2012. szept. 18. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit kellene hogy jelentsen? Nyilván hallgatta és gondolta, a nyilvánossággal is megosztja ezen tényt.
2012. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Talan azt, hogy igy akart uzenni nekem..., iszonyatosan makacs es buszke.
2012. szept. 18. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Atyaúristen...
2012. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ha ahhoz sincsen elég bőr a képén, hogy kimondja mit akar, hogy esetleg megbánta, akkor te tényleg az ilyen képlékeny dolgokból akarsz kiolvasni egy esetleges reménysugarat? Ha rámhallgatsz akkor letiltod az üzenőfaladról és akkor nem képzelsz bele ilyenekbe dolgokat.

Mégha jelent is valamit, akkor se javasolnám, hogy akarj még tőle valamit. Oka volt a szakításnak.


28/n

2012. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zsebibabu válasza:

Ha velem valaki szakít akkor ámen. Nincs visszaút. Egye meg amit főzött.

Másik, hogyha szeret akkor félreteszi a büszkeségét és eléd áll, h mekkora barom volt, h elhagyott és kész. Bár én AKKOR SE FOGADNÁM VISSZA!!!

24/N

2012. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tőle kéne ezt megkérdezned és nem itt találgatni, hogy mi lehet ez.

Evvel szerintem sokkal többre mennél, mint itt irogatni. :)

2012. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na várjál. Azt akarod, hogy jelentsen valamit, de ha keres (rádír) akkor nem válaszolsz... Inkább írjál vissza és kérj tőle bocsánatot. Szerintem amúgy hiányzol neki, bár ez az üzengetés 10-15 évvel fiatalabbakra jellemző.
2012. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is osztottam ilyen számokat már meg szakítás után, de nem azért mert hiányzik, vagy vissza akarom kapni az exem, hanem, mert szeretem azt a számot és jól tükrözi a pillanatnyi lelkiállapotomat. ENNYI. ne képzelj bele többet.
2012. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:
azt jelenti, hogy szereti ezt a számot. pont.
2012. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Egy Srác Asszem ***** válasza:
Igen, azt jelenti hogy valószínűsíthetően meghallgatta ezt a zenét !!! nem olvastam el a dalszöveget mert nemérdekel, DE szerintem ha akar valamit akkor írjon vagy nemtudom, ne 1 zenét posztoljon ennyi............................. nehogymáááááááááááááár...!
2012. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!