Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok exe újra-és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papmpafű kérdése:

Ha a párotok exe újra-és újra feltűnik közösségi oldalakon üzengetve, barátként jelen akar lenni, de a pasi mégsem partner ebben, az ex nem ért a szép szóból, mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk szuper. Korábbi kapcsolata másfél éve lezárult, a nő bontotta ezt fel. Miután tudomására jutott az exének, hogy kapcsolatban él újra nem nyugszik! Minden közösségi oldalon nyomon követi, üzenget! Ez nagyon zavaró legfőképpen nekem, de a páromnak is, mert hiába zárták le a kapcsolatot, zaklatja a nő! Közösen irtunk neki e-mailt, hogy hagyjon bennünket békén, keressen magának partnert vagy amit akar...Olaj volt a tűzre! Kinek mi a tapasztalata? Ezt jó egy éve folytatja a csaj, abbahagyja vajon magától, vagy mit lehet tenni?!
2012. aug. 25. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk le lehet szarni. Ha bármilyen módon reagáltok rá, tudja hogy hatása van a dolognak és folytatja a zaklatást. Szarjátok le...komolyan.
2012. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég kínos helyzet,szerintem magától nem fogja abbahagyni.A közösségi oldalakon le lehet tiltani embereket az e-mail címük alapján,hogy az illető ne láthassa egyáltalán az adatlapod és üzenetet se tudjon írni.Szerintem ezt kéne tennetek,tiltsátok le a nőt és kész.Engem egy ismeretlen pasi zaklatott egy időben a Facebookon,állandóan írogatott,szépen megkértem többször is,hogy ne tegye,aztán letiltottam,azóta megoldódott a probléma.
2012. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ért a szóból, lehet, hogy hirtelen felindulásból alaposan megtépném a csajt.
2012. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a közösségi oldal a facebook, akkor ott le lehet blokkolni. Ha mindketten megteszitek, akkor nem lát többé titeket fenn, nem tud nektek üzenni...stb. Az e-mailjeit be lehet tenni spamnek, azaz levélszemétnek, onnantól kezdve külön mappázza a legtöbb fiók, és nem kell vele foglalkoznotok. Ne törődjetek vele, bármilyen módon próbálkozik, ne reagáljatok rá. Ha esetleg telefonon zaklatna titeket, amint megtudjátok, hogy ő, vágjátok rá a telefont reakció nélkül.

Nem kell neki semmit elmagyarázni, vagy bármi. Ha neem kap reakciót, majd megunja. Nektek is ez a legegyszerűbb. Sz*rni rá és kész.

2012. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hozászólásokat...letiltottuk a Facebookról mindketten, de ő több állappal is van regisztrálva, szóval amit akar azt láthat. Az iwiwről nem tudom, hogy lehet letiltani, mert ott üzenget, illetve küldi a bejegyzést, hogy: itt jártam!
2012. aug. 25. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem használom az iwiwet de biztosan van ott is jelentés/tiltás funkció.
2012. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha újra írna vagy kommentelne vagy akármit csinálna Facebookon egy másik profilon vagy álnéven keresztül,akkor máris le tudjátok azt is tiltani.Amíg ezt nem teszi meg és csak nézegeti az adatlapotokat,szinte lehetetlenség megtalálni,hogy milyen neveken van még fent.


IWIW-en pedig rákattintasz az általa küldött levélre és a levél feletti menüsorban ott lesz egy "feladó kizárása" gomb,úgy tudod tiltani.


egy korábbi válaszoló

2012. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Facebookon még annyit tudtok a tiltáson kívül csinálni, hogy az adatvédelmi beállításoknál beállítjátok, hogy az idegenek/illetéktelenek mit láthatnak vagy mit nem láthatnak.
2012. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!