Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mutattátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutattátok be a párotokat a családotoknak? És mennyi telt el az első együttlétig?

Figyelt kérdés
A barátommal már 6 hete együtt vagyunk. Ő 29 éves, én 21. Egyikünk sem talizott a másik családjával. Komolyabb még nem történt köztünk, emiatt is tetszik h nem akar rögtön lefektetni. De az exem 24évesen már 1hónap után szerette volna. Most akkor egy 29éves férfi már szerintem szeretné 1-2 hónap után. Nem? Mondjuk ő nem olyan aki csak kihasználja a bnőjét. Még nem került szóba köztünk a szex.
2009. júl. 31. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

kb 2 honap utan talalkoztam a parom szuleivel, eloszor az anyukajaval, a varosban, kesobb mikor felmentem hozzuk akkor az apukajaval es a hugaval, de nem volt kulonosebb bemutatkozas. a tobbi csaladtagot pedig kulonbozo esemenyekrol ismerem(lakodalom, szulinap, nevnap, nyaralas stb)

en pedig a paromat kulonosebben be sem mutattam, az uton belebotlottunk a szuleimbe :D

1 ev telt el az elso alkalomig, igaz akkor meg csak 18 voltam...

2009. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Engem a barátom 2 hét után mutatott be a szüleinek és kb én is őt a saját szüleimnek...

9 hónap után feküdtünk le

2009. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem mutattuk be egymást a szüleinknek, mert már évek óta ismertük egymást, és egymás szüleit is.

Első együttlét 1,5 hónap után történt meg. Már 9 hónapja együtt vagyunk. :)

22/L

2009. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2 hét után mutattam be.És az együttlét is ekkor volt.

Azóta együtt élünk,gyereket nevelünk:)

2009. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 3hét után mutattam be a szüleimnek a barátomat ő 7 hónap után.2 hónap után feküdtem le vele.És már 3éve együtt vagyunk:)
2009. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kb 3 hónap után mutattam be anyunak, apuval egy munkahelyen dolgoztak...

2,5 hét után Neki adtam a szüzességem, másfél éve együtt vagyunk. :) (Ha szóba került volna komolyabban a szex téma, sokkal később történt volna meg.. :D)

2009. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 1 hónap után, ő kb 4 hónap után :) Most 6 hónapja vagyunk együtt, és még nem történt meg az eggyüttlét

:)

2009. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Kiváncsi lennék mi nem tetszett a válaszomban... Szűz voltam, nem fogok 3 hét után lefeküdni vele
2009. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5 hónap után mutattam be, és 7 hónap után feküdtünk le.

Szűz voltam, és távkapcsolat, azért telt ilyen sok időbe mindkettő.

2009. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23:02-nak


Nyugi csak van pár epillepsziás bugyuta aki midnekit lepontoz, nem kell vele foglalkozni :)

2009. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!