Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud egy korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud egy korombeli se megtetszeni?

Figyelt kérdés
Általában a 30 év körüli pasik jönnek be, és 25 alatt nem is nagyon jött be eddig senki, egyszerűen nem vonzódom a korombeliekhez :S. Tudom, hogy nem kéne 30 évessel járnom, és próbálok valakit a korosztályomból találni, de nem megy :S. Fog ez még változni?
2009. júl. 31. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert nekem totálisan ugyanez a bajom, viszont csak 15 vagyok.
2009. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem változhat még persze. :) fiatal vagy szóval meg van rá az esély! és biztos hogy fogsz találni olyat aki a korosztályodba való és teljesen elcsábít ;)

sok sikert!

2009. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok
2009. aug. 1. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is az idősebbek tetszettek,de 6-7 évnél nem voltak tölem idősebbek! A férjem is 7 évvel idősebb tőlem! Szerintem lehet hogy marad az izlésed,és az nem baj,úgyanis nem a kor számít!
2009. aug. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tinik közül a lányok azok, akik leginkább az idősebb férfiakra "buknak". Talán azért van, mert azt gondolják, hogy ezen férfiak többsége már TAPASZTALATtal rendelkezik, és nem botladozik, mint egy korukbeli srác.
2009. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem csak az érett férfiakhoz vonzódsz, báris reméljük hogy 30 évesen már érettek. én 16 vesen kezdtem egy 22 éves pasival járni. aztán hosszú kapcsolat egy 3 évvel idősebbel. de volt már 13 évvel idősebbel is és most 31 évesen egy 8 évvel fiatalabbal. szóval változhat az ízlés. magadba kell belenézned, hogy mit is kedvelsz az idősebb pasikban, és hogy azt keresd majd a fiatalabbakban is, ha már zavar a nagy korkülönbség. de ha téged nem zavar, más véleménye meg ne érdekeljen.
2009. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!