Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha valaki azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki azt mondja rám hogy, aranyos, helyes pasi vagyok, az azt jelenti hogy bejövök neki vagy egy csak egy vélemény?

Figyelt kérdés
Sok lány szerint helyes,jó képű pasi vagyok.Ezt jól esik hallani,de barátnőm meg nincs.
2012. szept. 19. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már náluk? Mert ha nem akkor ne csodálkozz ha nincs barátnőd.
2012. szept. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem az h be :)
2012. szept. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bejössz egyiknek-másiknak, de ez egy vélemény.

Ismered azt a lerázós szöveget, hogy aranyos vagy de............

2012. szept. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha aranyosnak nevez, az azt jelenti, h nem jössz be neki. Ha jóképűnek, akkor valszeg igen, de sose lehetsz biztos benne.
2012. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt, hogy kimehetsz!
2012. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen jelentheti azt, hogy tetszel a csajnak, viszont sok esetben ez a "csak barati kategoria vagy" elojele is lehet.
2012. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy fiút: nagyon kedves, jófej, aranyos. És nem kimondottan jóképű, viszont egyszerűen tök jó kisugárzása van, és ha elhívna valahova, szívesen mennék. :) Egy másik fiú, viszont nagyon helyes, és aranyos is. De neki valószínűleg nemet mondanék, mert nem túl férfias.


És igen, szerintem lehet egy fiú egyszerre cuki, és férfias :)


Nálam az aranyos általában csak egy vélemény, nem jelenti azt, hogy csak barátok, se azt, hogy olvadozok érte :)

2012. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bejössz neki!
2012. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!