Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal vagy csak én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal vagy csak én vagyok ennyire vak?

Figyelt kérdés

A barátomnak mostanában elég stresszes az élete, de mindig próbálok neki segíteni és meghallgatom. A testvére barátnője kicsit jártasabb a problémáiban (nem mindennapos) és segít neki, de azóta kicsit jobban rámászott a csaj a barátomra, úgy vettem észre. Hívja őt FOCIT nézni (amit sajnos én nem szoktam, de néha megnézem vele, sajnos külföldön élek ezért ma nincs rá esélyem se ) , de hogy ez ne legyen elég még telefonban meg is beszélik h milyen volt egy meccs amit sajnos nem tudtak együtt nézni (persze a barátom tesója is ott lenne, volt) és még bulizni is hívják. Mi ez már? miért kell ezt csinálni ? ráadásul kiderült h barátom egyszer-kétszer hazudik nekem, oké csak apróságokban , de mivan ha nagyobb dolgokban is csak nem tudok róla ??? o.O nem tudok vele mit megbeszélni, persze azt mondja nincs semmi és h szeret, de én félek. Normálisabbak véleményét kérném. köszönöm.

20.L 22.F több mint 2 éve együtt


2012. szept. 19. 12:17
 1/8 anonim válasza:
Lazulj kicsit. Hogy egy lánnyal megbeszéli a focit, még nem tragédia. Legalább nem neked kell hallgatnod. Ha hazudik neked, próbáljátok megbeszélni. Ha nem megy, az a nem jó.
2012. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huha! Nem hiszem hogy megcsal,de ülj le vele, és kérdezd meg, mit akar a csaj tulajdonképpen! Érdekes viselkedés, az biztos! Ha màs nem, beszélj a csajjal!!!
2012. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre azt mondom, hogy mit szolsz ahhoz, hogy pl. van amikor a lanytesom baratja itt ejszakazik velem, mig a tesom alszik.

Semmi sincs koztunk, csak egyszeruen egyforma az erdeklodesi korunk, mig a tesome es a fiuja erdeklodesi kore mas, de ennek ellenere nagyon jo a kapcsolatuk.

Pl. baratjaval egyutt tevezunk, sokat beszelunk, ketten diszitettuk a karacsonyfat, ejjelente elmentunk ide oda a varosba ketten.

Raadasul a te esetedben mindig ott van a baratos testvere is, szerintem tenyleg csak segiteni akarnak neki es oldani a hangulatat.

2012. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Leírnátok a korotokat is ?

Amúgy köszönöm a válaszokat. próbálom felfogni őket. :)

2012. szept. 19. 12:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Félek már ezt a témát felhozni. Nagyon ki tud akadni ha nem bízok benne, vagy féltékeny vagyok. Pedig nem csak a magam hülyesége a kevés bizalom. Félek h belekergetem, vagy besokal és kidob.
2012. szept. 19. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem csalt meg megfog, ez alap. Nem azért mondom mert a férfiak ilyenek, de a távolság ezt teszi főleg, hogy már hazudott is. (tapasztalat) 25/F
2012. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shanokk ***** válasza:
Szerintem hatalmas orgiákat csapnak, amíg te külföldön vagy.
2012. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezzel a hozáállással pont hogy te indítod be a párod fantáziáját a csajra.
2012. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!