Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, már nem tudom?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, már nem tudom?! Lány-lány felállás.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet,hogy van párom(fiú) 26 hónapja. Nagyon szeretem,imádom,minden jó vele,de tényleg! Amikor nincs velem és mostanában akkor is mikor velem van,akkor megnézem a lányokat! Van is egy lány,akivel nagyon jól elvagyok,tetszik is nekem és ezt ő is viszonozza. Szeretnék vele is lenni(nem csak testileg),de ugye ott van a párom. Érzem,hogy ebbe a lányba beletudnák szeretni,sőt lehet már most is szeretem! :)

Felvállalnám a vele lévő kapcsolatom,ha addig elérnénk.

De a párommal meg minden jó,nem veszekszünk,semmi ilyesmi nincs és mégis egy lányt akarok!



Mit tegyek? :/


A 3-ast ne írjátok,olyan nem fog előfordulni és nem is fogom elmondani ezt a páromnak!


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


A párom 18/F

A lány 22/L (nem zavar)

Én 16/L (őt se zavarja)



2012. szept. 19. 20:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
MI a kérdés?
2012. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem :(

de nem értem, miért kell lány is, ha mrá van fiú? :O mert ha fiúd nem lenne, még csak-csak megérteném.

sokan egyetlen másnemű párnak is nagyon örülnének, alig várják h akadjon vki, de neked ez nem elég? :O

2012. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Épp ez,hogy nem tudom mit tegyek avagy,hogy miért van ez. Örülnöm kéne,de nem tudok,mert ott vannak a lányok :/

Miért lehet ez? Mit csináljak a lánnyal? Vele legyek vagy a párommal vagy mit csináljak? :/

2012. szept. 19. 20:18
 4/28 TOMAtm ***** válasza:
57%
vegyétek be a kettőtök életébe.3an sokkal jobban fogtok boldogulni mint 2en.a pasid nem fog ágálni ha egy lánnyal kezdesz mintha eg yfiút mondtál volna,sőt az édeshármasnak még örülni is fog.
2012. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%

Ha lány heteroszexuális párkapcsolata mellett lánnyal kezd, az szerintem nem megcsalás. Próbáld ki, maximum visszakozol.


23/F

2012. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csakis a barátoddal tudod normálisan megbeszélni.. illetve magadban mérlegelni, hogy tényleg jó-e csak úgy eldobni egy két éves kapcsolatot.

Bár ha tényleg biszex/leszbikus lettél (amiről nem tehetsz), tényleg muszáj beszélned róla a barátodnak..

2012. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: szerintem igenis megcsalás! Ha nem a pároddal, hanem egy másik személlyel (akár nő, akár férfi) együtt vagy, csókolózol, szeretkezel, az megcsalás..

(A 6-os válaszoló vagyok)

2012. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
szia!..... huh..bele vágtál ám... szerintem nincs ezzel semmi probléma, felmerül a kérdés..hogy a lányokat, és a fiukat is szereted...(szerintem el kellene döntened, hogy a lánnyal vagy a fiúval érzed jobban magad.)..lehet ha megkapnád a lányt, egy idő után rájönnél, hogy csak "újdonság" kellett... próbáld ki vele a dolgokat....ha úgy érzed vele jobb, úgyis vele maradsz..és rájössz hogy kihez vonzódsz...( amúgy a legtöbb fiút vonzza ha egy lány a lányokat is szereti....)....remélem segítettem..:)
2012. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket! :)


Igazából már általános iskolában is érdekeltek a lányok!

Eddig gondolom,míg a párommal az elején voltunk akkor valahogy csillapodott ez a vágy vagy nem tudom!

Tényleg jó vele és mégis ez van... Már csókolóztam lánnyal,volt tapizás is.

Úgy érzem néha,hogy nem megcsalás vagyis semmi bűntudatom nincs... nagy ritkán van,de-de áhh :/ Nem tudom :(

Nincs 3-as :D Már felvetettem neki xd

2012. szept. 19. 20:26
 10/28 A kérdező kommentje:

+ eddig majd belehaltam volna,ha szakítunk,de most már nem.

Eddig nagyon igényeltem a találkákat,most meg,ha nem jön annyiszor akkor sincs semmi gond.. Vele jó,ha vele vagyok,tényleg,de akkor nem tudom miért van ez :(

2012. szept. 19. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!