Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a legjobb barátotok össze akarna jönni a volt barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Tegyük hozzá , hogy a szakítás még nagyon friss (1 hetes)
2009. aug. 1. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem igen.
2009. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg igen. Attól is függ hogy mennyire érdekel(t) a volt barátnő. (meddig tartott a kapcsolat, ki szakított)

Ha én szakítottam, akkor lehet hogy nem zavarna..

2009. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő szakított . Én nagyon szerettem , és még most is szoktunk találkozni mint barátok .
2009. aug. 1. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Nézd, ha fáj, ha nem , nem tilthatsz le 1 embert a másik előtt, egész életre. Ti szakítottatok. Ha ők később, azért nem most rögtön, összejönnek, azzal semmi jogod nincs, h számonkérd. Persze más a helyzet, ha csak kavarnak, viszont ha szerelmesek lettek egymásba, akkor drukkolok nekik
2009. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem kellene találkoznotok, mert valószínű még vannak érzéseid iránta és csak fájdalmas lesz, ha a másikkal látod, vagy esetleg beszél róla. Nem hiszek abban hogy két ember között lehet barátság, akik egy pár voltak, főleg ha nem közös döntés volt a szakítás.
2009. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ.


Ha a volt barátnőmet nem szerettem, vagy szerettem, de megcsalt, vagy hazudott, átvert, tehát döntően nem érzek iránta már semmit, akkor nekem mindegy, sőt, legalább tudom mit tett a csaj, és ha beszól nekem, hogy a haverommal jár, akkor ha kedvem tartja, kitálalok a gyereknek, mert 1. haverja vagyok, és jobban hisz nekem mint egy idegennek, 2. mert a volt barátnőmet mindenkinél jobban ismerem.


Ha szakított velem, mert nem voltam elég jó, és a haverom ezen a téren többet adhat neki, akkor ez nagyon kegyetlen húzás lenne a csaj részéről, és semmit nem tehetek a dolog ellen. Ráadásul még le is járathat engem előtte, barátai előtt. :S


Egy 20 éves srác

2009. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2009. aug. 1. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rosszul esne. Mondtam a barátaimnak, hogy bármelyik exemmel azt csinálhatnak felőlem, amit akarnak, csak Vele nem. És megértették, mert még mindíg ugyanúgy érzek és ezt ők is tudják, és ha már egyszer a legjobb barátaim nem akarnának soha fájdalmat okozni...
2009. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm és életem nagy szerelme egymásra talált. Mit tehetnék? Drukkolok nekik, és nem rontom el az örömüket. Nem előttük szenvedek. Ha tényleg szeretik egymást, ne állj közéjük.

Ha azonban csak a dugás miatt (bocs) jöttek össze, akkor el kéne gondolkodnod azon, hogy tényleg a legjobb barátod-e a srác....

24/L

2009. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!