Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélgettek? Párokhoz szól a kérdés.

Figyelt kérdés
Állandóan azt látni itt, hogy "ezt meg azt hogy mondjam el a pasimnak/csajomnak" "nem tudom mit csináljak de megkérdezni nem merem". Hol van az alapvető kommunikáció? Olykor olyan kézenfekvő dolgokra vártok itt választ, hogy hihetetlen, kb 2 szó lenne a párotokhoz és meg van oldva a probléma.

2012. szept. 19. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sem.

Már alig találni normális kérdést...

2012. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Mi nagyon jól csináljuk. Még csak alakulóban van a kapcsolat, de bármit meg tudunk beszélni, és nyugodtan. Természetes, ha együtt laknánk, lennének konfliktusok, de nem tudok elképzelni olyan helyzetet, amit ne tudnánk megoldani. Egyikünk sem csapongó típus, nyugodtak vagyunk, és sosem bántanánk a másikat. Főleg nem hallgatással...
2012. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki képes megbeszélni a párjával a dolgokat, az valószínűleg jó kapcsolatra lelt :) Ilyen vagyok én is. Bármit elmondhatok neki és ő is nekem. Nincs titkolózás. Így nem is félek, hogy másfelé kacsingatna, mert ha valami nem tetszik neki elmondja és megoldjuk, ugyanez fordítva. 20/L 4és fél éve vagyunk együtt.
2012. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Azt még megértem, hogy tanácsot kér itt mert hiába közli a párjával a problémát, ő nem reagál rá.
2012. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van eset, amikor az egyik fél nem akar kommunikálni. Ott a gond, nem a szándék hiányában. Akarhatsz te beszélni valakivel a problémákról, ha ő hátat fordít neked vagy lehurrog miattuk, hogy szerinte baromság.

Egyébként én meglepődtem azon, hogy ismerőseim miket nem mernek elmondani. A legtöbb abból fakad, hogy az ember kerülni akarja a konfliktust, a veszekedést, a zsörtölődést. Mert sokan a kritikát sem tűrik, vagy azt a gondolatot, hogy valamit ŐK csinálnak rosszul és NEKIK kéne megváltozni. Rögtön kifogások, magyarázkodások, mentségek mögé bújnak, hogy automatikusan hárítsák a felelősséget, mintha szembenézni a hibáinkkal valami irtózatos kín lenne. Emiatt a sértett fél már inkább csak duzzogva elfordul és megtartja magának, kedve sincs az egészhez... aztán gyűlik gyűlik kirobban, és ők maguk sem értik, hogy jutottak ide...


Nem olyan egyszerű kommunikálni azzal, aki nem akar téged meghallani.

2012. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nem könnyű olyan megbeszélni aki csak meghallgat, bár te elmondod neki kínod bajod és ennyi. Semmi reagálás..rongyosra beszéled a szád a semmiér. Én férfiaknál tapasztaltam, a barátnőim mind olyanok akik megbeszélnék a dolgokat, de nem megy. Az én pasimmal is ezért szenvedek. Nem tanulta meg mi ez a dolog és 25 éves.
2012. szept. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én pasim 34 éves és nem bírok vele beszélni! Nagyon sokszor megpróbáltam,de folyton falakba ütközöm. Ráadásul ilyenkor elkezdek agyalni. Mindegy. Tököm ki van az egésszel! Itt legalább reagáltok arra,ha írok valamit. :-/
2012. szept. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy akkor miért vagytok velük, ha nem tudtok normálisan kommunikálni... Nem a szex egy kapcsolat alapja. Szerintem.
2012. szept. 20. 08:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért vok vele? Mert,amikor megismerkedtünk,nem ilyem volt. Tudtunk beszélgetni,és sokat beszélgettünk. Most v egy 3 éves gyerekünk és kb.2 éve változott meg. Nem a gyerek miatt! A mhelyén sikereket ért el és beképzelt bunkó lett. Már ott is utálják. Az a baj,h itthon is csak kioktat,azt hiszi,h ő a világ közepe,pedig nem nagy szám.
2012. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

08:48


ááá végre egy épeszű hozzám hasonló ember, ki azt mondja hogy nem a szex a kapcsolat alapja. Megnyugodtam, hogy nem vagyok a gondolkodásommal egyedül a világban!!! Pedig már kezdtem kételkedni hogy mintapéldány vagyok.


Amúgy meg a legtöbb nő mazochista. Azt hiszi hogy majd az ő kedvére meg fog változni, avagy meg tudja változtatni azt aki nem akar megváltozni.


Persze valljuk be, az éremnek 2 oldala van, szóval van olyan nő is aki képtelen a kommunikációra és a véleménye felvállalására, arról való beszélgetésre. Összefutottam már pár ilyennel életem során!

2012. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!