Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hölgyek! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ti milyen véletlenszerű meglepetésnek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen alkalom, de szeretném meglepni valamivel a barátnőmet. Pénzem az nincs, így egy szép csokron kívül mást nem tudok venni. Arra gondoltam, hogy elások a közeli szabadidőparkban egy kis dobozkát amiben a közös emlékeinket tartalmazó tárgyak lennének, és mellé írnék egy kis levelet, majd rajzolnék egy kis térképet amivel megtalálhatja. Persze ott lennék mellette. Később este pedig kellemes légkörben kényeztetném. (masszírozás, stb.) Ti örülnétek egy ilyennek, vagy szerintetek túlzás? Várok egyéb ötleteket is!
2012. szept. 20. 02:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a szóismétlésért! (kis)
2012. szept. 20. 02:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A virág, a masszírozás jó ötlet. De az a kincskereső játék???

Elképzelem, ahogy a sötétben, elemlámpával, térképpel a kezében, egy ásóval már a hetedik, nyolcadik gödröt ássa. Csorog róla a veríték és mormolja magában:"Megtalálom, ha addig élek is". Aztán rálel egy dobozban a mosatlan tangájára.

2012. szept. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szereti az ilyesmit, de természetesen nem éjszaka gondoltam. Csak mert a virág, gyertyafényes dolgok stb. már olyan snassz. Nincs benne semmi, én pedig azt szeretném, hogy különlegesnek érezze magát. Lehet hogy hülyeséget találtam ki, de pont ezért kértem ki mások véleményét is.
2012. szept. 20. 04:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kincskeresést én is kihagynám de ha a barátnőd szereti az ilyeneket akkor oké :)

Én nagyon tudnék örülni ha a barátom otthon egy gyertyafényes vacsorával várna amit lehetőleg ő készített ( persze ez lehet túl nagy elvárás :D ) aztán forró fürdő, masszás...a többi rád van bízva :)

2012. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ezen a terkepesen hulyere rohogtem magam.

Szerintem nem kell tulzasokba esni, eleg a virag es a masszazs.

2012. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ez a térképes ötlet szerintem nagyon gagyi :D de a többinek biztos örülne :)
2012. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez az ötlet tetszik, és ha nem ijed meg egy kis fizikai munkától/kiásástól, akkor hajrá... nekem nem biztos, hogy lenne hangulatom ásáshoz, főleg ha nincs hozzá ásó előre, akkor meg gyanús :D...
2012. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem az ásós ötlet az aranyos :D

ami utána jönne,az is jó ötlet(mármint a masszázs,stb.)

tudom,mások ezt gagyinak tartják,de nekem tetszene :D

2014. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én ennek örülnék^^

[link]

2015. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!