Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legénybúcsú egyenlő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legénybúcsú egyenlő a megcsalással? Vagy ez csak a női agy gondolata? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyébként hogy jön ide a megcsalás?

Megcsalja a haverjaival, mert velük foglalkozik?

2012. szept. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Úgy értettem, h. törvényszerű, h. úgy kell lennie h. táncoslány lesz, stb...
2012. szept. 20. 07:16
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy legénybúcsút csak a haverjaival/barátaival tart az ember.de még ilyenkor is az szokott lenni hogy nem bíznak a nők és ilyeneken gondolkoznak egésy éjszaka :)
2012. szept. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez csak az adott pár gondolkodásmódjától függ.


Ha nekem is lehetne leánybúcsúm, és lenne Chippendale fiúm, a párom legénybúcsúját se tekinteném megcsalásnak.


Oda-vissza működjön, és mindkét fél egyformán gondolkodjon róla. Mellesleg nem árt előre beszélni róla.

2012. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy igazi legénybúcsún van sztriptíz, Te tudod milyen beállítottságú a párod, s barátai...

Mivel hozzámész, ezen a gondolatokon már túl kellene lenned!

Igaz sok a naiv nő..., és pasi. :)

2012. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
en mar voltam legenybucsun lanykent, en voltam az "aldozat", es ugy osszebaratkoztunk a fiucsapattal a baratnoimmel, hogy egyutt folytattuk az estet! :) nem tortent megcsalas, sot senki nem jott ossze (aznap ott) senkivel (csak kesobb)
2012. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gr. Shadow ***** válasza:
Aha, persze! Egyébként hogyan képzeled a dolgot? A talajrészeg vőlegény a szoba közepén a kedves egybegyűltek előtt a Káma-szútra minden létező pózában meghágja a táncoslányt, miközben a haverjai tapsolnak és szurkolnak neki?! Azért a valóság kicsit más! Ezt gondold végig (a női agyaddal :-) ) és azután tedd fel újra a kérdést!
2012. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a legénybúcsúmon este tízre olyan részeg voltam, hogy a táncoslányból 5öt láttam és ha akartam volna sem tudok vele semmit kezdeni. De szerintem ismered a párod és ti tudjátok nektek mi fér bele, hogy gondoljátok.

Ez érdekes nekem különben, mert az én feleségem nem aggódott ezen egyáltalán, még azt is mondta mikor elmentem, hogy "drágám húzzál gumit", persze csak viccelt...

2012. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem forszíroztam h mi volt a legénybúcsún,mi közöm hozzá? vízparton voltak,horgászházakban,napközben horgásztak este buliztak. ezt is magától mondta el,én meg mondtam neki h nem kell beszámolnia. a bizalom alap.ha nincs,ne menj hozzá.


amúgy meg sztem a féltékenykedés az egyik legnagyobb ökörség. előre idegelni magad h vajon ezt vagy azt megteszi-e??? idő és energia pocsékolás. ha ne adj isten baj van majd ráérek akkor idegeskedni

2012. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!