Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álltál már bosszút megcsalásér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltál már bosszút megcsalásért megcsalással?

Figyelt kérdés
Ha lehet, írd meg röviden a történetedet.
2012. szept. 17. 20:02
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
nem mert ha megcsalt is valamelyik maximum csak kvittek voltunk :P
2012. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első xd
2012. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 de egy kis ro.hadék vagy..:D:D
2012. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen 21/L
2012. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ennek mi értelmes? : SEMMI!! Lesüllyedsz az ő szintjére(a megcsaló félére) és ugyan annyit fogsz érni mint az aki megcsalt..
2012. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, de nem az akkori párom miatt volt ez érdekes, hanem akivel tette.

Néhány évvel ezelőtt egy addig gyerekkori jóbarátnak tartott ember lefeküdt a barátnőmmel, akibe nagyon szerelmes voltam. Teljesen padlóra tett a dolog, néhány hónapig még az utcára sem volt kedvem kimenni.

Aztán egy évvel összefutottam egy szórakozóhelyen a barátnőjével (a tróger nem volt ott vele), elkezdtünk beszélgetni, jól éreztük magunkat, és mág akkor este az ágyában kötöttünk ki.

Egyfelől jó érzés volt, mert utána kártyavárként omlott össze ennek a trógernek az egója, másfelől viszont a lányt nagyon megbántottam, mert ő komolyabb kapcsolatot szeretett volna, amit én már nem.

Úgyhogy soha többet ilyet.

2012. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert attól nem leszek különb nála.:)
2012. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert ahogy már előttem megírták, ezzel csak ugyanolyan trágya alak lennék, mint az, aki megcsalt.
2012. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen,jelenleg is folyik a "project".Akivel megcslt,most azzal van "hivatalosan",viszont most velem csalja őt.Már csak azt kell elérnem,hogy kiderüljön,így 5 hónap után már ideje lenne.
2012. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!