Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedhet igy? Szégyee...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet igy? Szégyeelne?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 2 hónapja járunk.nemrég raktam ki facera h kapcsolatban vagyok.,és amikor megkérdeztem,h azt kirakhatom e hogy kivel,ő azt irta h nem :D,nemkell h mindenki tudja :p.de viszont amikor sétáltunk az utcán akkor nemis fogta a kezem..:(nemakarná ezt az egéászet??
2012. szept. 20. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell erezni, hogy szeret vagy sem. Viszont en sem teszem ki annak a nevet, akivel egyutt vagyok, eleg ha a csaladom, barataim tudjak.
2012. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem dobd a francba. Ez így nem egészen korrekt h arra nem képes h megfogja a kezed. Sztem az a tipus akinek mindegy h ki csak legyen valaki.
2012. szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az elég fura, hogy nem fogja meg a kezed... miért nem kérdezed meg tőle, hogy ezt miért teszi? Lehet van valami értelmes indoka rá, bár kétlem.

Párom nekem már az első hét után megkérdezte, mikor tesszük ki, mert olyan boldog volt, hogy legszívesebben világgá kürtölte volna. Én hezitáltam, mert volt pár ember, akiknek személyesen akartam elmondani, de ezt el is mondtam neki, és mikor ők is megtudták az infót tőlem, ki is tettük. Lehet, hogy csak egy hülye közösségi oldal, és nem érdemes vele különösebben foglalkozni, de ha az ember örül a párjának, boldog vele, akkor ezt szívesen megmutatja a nagyvilágnak (szerintem) =)

2012. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!