Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esküszöm nem értem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküszöm nem értem, miért viselkedhet így egy srác?

Figyelt kérdés

Igen bonyolult helyzetben vagyok. Van egy fiú, csoporttársam (mindketten 20 évesek leszünk nyáron)és érthetetlenül viselkedik. Nekem nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom, ő együtt van egy lánnyal 1 éve,de állítólag már nem szereti. Szoktunk együtt mászkálni "haveri" alapon, ekkor egyszer kijelentette, hogy mióta velem lóg, úgy érzi, szakítania kéne. A suliban mindennapos, hogy hirtelen megölel, hozzám bújik, de csók vagy ilyesmi nem volt. Múltkor délután együtt elmentünk napozni, magához húzott, sokáig feküdtünk így, kicsit simogatott is. Aztán meg úgy tesz, mintha mi se történt volna...nem akarok semmi komolyat, amíg nem szakít, állítólag ez a hétvégén majdnem megtörtént, tovább nem firtattam. Ma is ölelgetett egy darabig, aztán búcsúzáskor csak köszöntünk...

Nem értem miért csinálhatja ezt:( ötletek?


2009. ápr. 28. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

talán pont azért, mert még nem szakított a barátnőjével, és addig nem akarja megcsalni...

de te tulajdonképpen össze akarsz ezzel a sráccal jönni?

2009. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem őrlődik. talán nem olyan könnyű eldobni egy egyéves kapcsolatért egy újért, ami még bizonytalan...

ha akarsz tőle vmit, várj még

ha nem, akkor húzódj vissza.

2009. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Veled akar lenni, csak nehezen tud szakitani azért ölelget mert ezzel jelzi hogy veled akar lenni de várnod kell amig szakit, ezért mondta hogy már majdnem megtörtént.

22/F

2009. ápr. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok:) Várok még, remélem záros határidőn belül eldönti hogy mit akar, mert ez így engem is megterhel érzelmileg.
2009. ápr. 29. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!