Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szerelmes egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egyszerre két srácba?

Figyelt kérdés

Röviden: van egy srác, akivel sosem jártam de kb 4 hónapig mintha 1 pár lennénk olyan sokat találkoztunk, smároltunk stb, ő volt akivel elcsattant az első csókom, stb. azt mondta nem akar kapcsolatot azért nem akar velem összejönni. De sokan tudták hogy több mint barátság ami köztünk van. Mostanában kicsit eltávolodtunk egymástól szóval ritkán beszélünk, és nyár óta van pasim (neki nincs barátnője) akit nagyon szeretek, imádok vele minden percet és ő is imád engem, mindent megad nekem. De ha mégis meglátom az előbb említett fiút, megdobban a szívem és elkezdek izgulni és tiszta vörös leszek, illetve ha rám mosolyog én meg visszamosolygok az ájulás kerülget...

Mi ez? Szerelmes lennék mindkettejükbe?

17/L


2012. szept. 20. 14:47
 1/4 anonim válasza:
70%
Ha úgy érzed, hogy két embert szeretsz mindig válaszd a másodikat, mertha igazán szeretnéd az elsőt nem szeretnél bele másba,
2012. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerem az idézetet. De mindkettőt ugyanúgy szeretem, néha úgy érzem a haveromat jobban, néha pedig a pasimat. Nem tudom mi van velem..
2012. szept. 20. 15:19
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg azt, hogy egy ideig nem találkozol egyikkel sem. Tisztázd le magadban a dolgokat.
2012. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet. Amúgy szerintem mindkét válaszadónak igaza van. Én is azt csináltam, hogy egy ideig nem találkoztam, nem beszéltem egyikkel sem, és aki előbb, vagy jobban hiányzott, azt választottam. Ő az új volt. (de itt mindkettő kapcsolat volt)

Amúgy meg nem látom értelmét a kérdésednek, mivel azt írod, hogy az egyik csak haverod, akivel ráadásul mostanában ritkán találkozol. Akkor ő hogy jön szóba? Most már szeretne tőled többet? Sajnos nem jövünk be mindenkinek, akivel szeretnénk járni, ezt már többször is tapasztaltam... Ráadásul az elérhetetlenség néha csak fokozza a vágyat. Szerintem eszedbe se jusson elhagyni a barátodat, egy - igazából csak - plátói szerelemért. Az egyikőtöknek se lenne jó. Lépj túl a haverodon, maradjon csak haver, és légy boldog a pároddal, aki ahogy írod, nagyon szeret.

28L

2012. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!