Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavarna ha a kapcsolat elején a lány nagyon szerelmes szöveget írna nektek?

Figyelt kérdés
Nem zavarna ez Titeket, nem ijesztene el? Persze elvileg komoly kapcsolatról van szó, bár most kezdődött... de ha a részéről mégsem komoly akkor úgysem érdekel a válasz, hiszen jobb is ha menekül mintsem az időmet rabolja... De ha komoly akkor ez nem zavaró Nektek? Akkor jól esik?

2012. szept. 20. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha napi 1-2 az még elmegy.

de ha ilyen sms virtuóz,napi 10 sms-el az sem zavar,csak nem válaszolok rá,de ettől még értem,hogy mit akar vele.

2012. szept. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
ezzel az a baj h én cinikus vagyok + én relatíve lassan esek bele a csajokba szóval eszerint is fogom értékelni a dolgot. elijeszteni nem fog de h nem fogom kanyar nélkül bevenni az is biztos.
2012. szept. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ilyen kis rövid, de rengeteg sms-re gondolok, hanem napi 1 max 2 nagyobb üzenetre. De az elég töményen.... és nem várok rá választ, csak hogy tudja hogy mit is érzek... hogy mennyit is jelenet nekem. Én örülök ha Ő ilyet ír, de nem tudom hogy ez fordítva is így van-e...
2012. szept. 20. 00:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem az egyszerű "hiányzol, szeretlek" szokott a legeslegjobban esni. De ha hosszabbat ír, őszintén, saját szavaival, nem idézetekből összeollózva, azt is szívesen olvasom. :)
2012. szept. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

van az a mondás,hogy a kevesebb több.

heti 1 ilyen lelkifröccs sms is elég,ne küld el minden nap.

a hosszú küldemény meg csipog egyfolytában,mert 4-5 darabban jön,procedúra.

2012. szept. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak azt írom ami bennem van, csakis saját gondolatokat, megragadva 1-1 közös emléket és kiemelve azt, annak súlyát és szépségét. Nem ilyen egyszavas gondolatok vannak bennem amiket ki kellene egészíteni bármiféle idézettel, de lehet hogy túlzásba viszem és talán nem kellene mindent elmondanom... Amúgy Ő is ilyeneket ír, csak én jobban félek attól hogy túl sok leszek Neki...
2012. szept. 20. 00:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem sms-ben küldöm el, már alszik, nem szeretném felébreszteni :)
2012. szept. 20. 00:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő is ilyen, akkor valószínűleg nagy bajt nem csinálsz vele. De pl. nekem ez már azt hiszem sok lenne, hosszú távon kiakadnék. De a szerelem úgyis elmúlik.
2012. szept. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy normál körülmények között nem is írnék neki ennyit, de sajnos csak hétvégén tudunk találkozni és így valahogy muszáj tudatnom vele hogy gondolok rá...
2012. szept. 20. 02:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem találkoztok minden nap, akkor az azért más, de ettől még fenttartom az előző válaszom. Meg a távkapcsolatokban amúgy sem hiszek.
2012. szept. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!