Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác de fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de fiatalabb nálam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik,de én 7.-es vagyok ő pedig csak 6.-os és nem tudom mit tegyek.Mert ő szupercuki,szőkehajú és a "menők" közé tartozik.Nem is szoktam vele beszélni még csak köszönőviszonyban sem vagyunk.Ő mindig csőgatyába tornacsukába és fullcapben van,ráadásul még bmx-e is van.Én meg rövid hajú elég duci pattanasásos gáz csaj,akinek az átlaga tavaly 4.5 volt és sok versenyenrészt vett de ez nem számít.És nem kérek olyan válaszokat hogy fiatal vagy meg hogy ilyan rondán sose lesz pasid.Csak értelmes választ kérek.
2012. szept. 20. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Csőgatya,fullcap,bmx,menőség,szupercuki..látszik hogy 7.-es vagy:D Ráérsz még ezzel.És kezdj el sportni:)
2012. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs,sportolni
2012. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől még senki nem menő, csak ti még ezt nem tudjátok :) Szólítsd meg, beszélgess vele. Ha más nem először neten ha félsz, utána már élőben.
2012. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg akarod rontani a kissrácot? A leírás alapján nagyon megrémülne tőled. Haragszol rá, hogy rá akarod erőszakolni magad? Az a gyerek nem egy kisállat-kereskedésben kapható aranyhörcsög, hogy húú, de édi-bédi, kell nekem, ide vele!
2012. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyeld a világot, zoom out, tágítsd a látóköröd.
2012. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Figyu 3. nem ezek miatt a dolgok miatt menő, hanem mert a abba a rétegbetartozik, mint pl azokkal a srácokkal lóg
2012. szept. 20. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Abba a rétegbe tartozik, hogy menő??? Valami indiai kasztrendszer van az iskolátokban? De sivár lelketek van nektek, kislányok...
2012. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És 4. megijed?Olyan hamar beilleszkedett, ugyanis ebbe az évbe jött át másik suliból,és már 1. nap olyan nagy szája volt,mintha 1000 éve ott lenne.Ja és nem is azt csinálom amit mondasz mert csak tetszik és kész.Amúgy se engednek a szüleim járni bárkivel is,titokban meg nem tenném mert nem hazudok nekik.
2012. szept. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!