Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjátok a távkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjátok a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy azok, hogy bírják lelkileg, akiknek a párjuk/férjük katonaként, testőrként stb. dolgoznak külföldön több hónapig és csak egy bizonyos időre jöhetnek haza. Mennyi időközönként tudtok beszélni? Nem féltek a távolságtól?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 20. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem birnám, ha párom lenne, akkor szakitanék vele..vagy elköltöznék vele
2012. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de azoktól kérdezem, akik ilyen fajta távkapcsolatban élnek. Elsősorban azoknak a véleményére vagyok kíváncsi akik ebben élnek illetve akiknek vannak tapasztalataik ezzel kapcsolatban.
2012. szept. 20. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szar. Szenvedtem miatta eleget. Megváltozott az életem, persze nem teljesen. Csak komolyabb embert faragott belőlem. De azért nem tűnt el teljesen a régi énem. Na szóval én többet nem szeretnék távkapcsolatot.
2012. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ, aki tud még írjon! :)
2012. szept. 20. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
távkapcsolatot ki lehet birni,sokáig de nem sül ki belőle jó
2012. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
el kell menni soxor dugni..
2012. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de ezek a válaszok egyáltalán nem arra vonatkoznak, amit kérdeztem.

Nem "testi dolgokra" vagyok kíváncsi, hanem lelkileg, arra, hogy mennyi időközönként tudnak beszélni egymással, azokra, akiknek a párjuk ilyen munkakörben dolgoznak!

2012. szept. 21. 09:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező te buta agy mint a se.gg..válaszolnak neked és itt leugatsz mindenkit..de hogy a kérdésedre válaszoljak!Sz@r ahogy van,1 évig csináltam de csak erős idegzetüeknek ajánlom!!!Hogy lelkileg milyen??Sz@rabb mintha nem szexelhetnél!!Kemény és vannak pillanatok amikor halál!
2012. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem értem, hogy miért kell egyből ilyen jelzőkkel illetni, ha elolvasod a kérdést és utána a válaszokat, akkor te is láthatod, hogy volt olyan válasz, ami nem a kérdésemre vonatkozott. (Egyébként is megköszöntem mindenkinek, aki normális választ írt.)

Jelenleg én egy ilyen kapcsolatban élek és kíváncsi voltam mások véleményére, tapasztalataira, akik szintén ebben élnek/éltek.

2012. szept. 26. 21:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Ok akkor tessék leírom!Már egyszer valahova leartam így azt bemásolom ide...egy előző kérdésnél írtam le.


A távkapcsolat az nem minden embernek való!Nekem volt 1 éves 3 ehetnte talákoztunk,de halál!!Senkinek nem kívánom azt a feszűltséget és a másik hiányát,egyre többször találkoztok,egyre jobban igénylítek a másik jelenlétét és egyre egyre rosszabb és kilátástalanabb!!Én csak kemény idegzetüeknek ajánlom!Én nem vagyok féltékeny típus soha nem voltam az,de a távkapcsolat előhozta belőlem.Arról nem is beszélve hogy vannak idők amikor igen is jó lenne a másikat átőlelni vagy legalább jó lenne ha ott lenne melletted!Én csak mazoistáknak ajánlom!Aki itt írta hogy hetente találkoznak 3 napot,az nem távkapcsolat,az még simán viselhető!Sőt még talán jó is az úgy mert annál jobb a találkozás és az együtt lét és nem unják meg egyást!De nálunk 3 hetente volt találkozó és kikészített teljessen...a kérdésr válaszolva ha hetente tudtok találkozni vagy legalább 2 hetente akkor kapcsolat,azon flűl már egy nagy rakás sz@r de nem kapcsolat!

2012. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!