Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan viselkedtek azzal a fiúval aki a barátotok, de nem akartok tőle semmit? Ő akar tőletek valamit, de ti nem, mert csak barát. Mik azok a jelek?

Figyelt kérdés
gondolok itt a fiú és lány barátságra.
2012. szept. 20. 20:21
 1/5 TOMAtm ***** válasza:

semmi különös,nem tudod hogy viselkedj egy baráttal?....

már ha tisztáztátok h ez csak barátság.

2012. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát,ha bepróbálkozik,akkor finoman megmondom neki,hogy részemről nem oké. Nem hitegetném.
2012. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább keress rá, hogy mik azok a jelek amik többre utalnak a barátságnál:D

ha érzi, hogy te többet akarsz de ő csak barát akar maradni akkor néha elejt egy-egy olyan mondatot hogy milyen jó BARÁT vagy, stb...

2012. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyéskedek, beszólogatok neki vicceseket, szoktam piszkálni a haját, mert attól ideges lesz, szeretem bosszantani, de ő is engem, ha pl levágatta a haját, megdicsérem (persze csak ha tetszik az új haja). De pl nem ölelgetem, nem adok neki puszit (max szülinapjakor), nem ülök az ölébe, nem flörtölök vele és semmi olyat nem csinálok, ami több, mint barátság. Ugyan azt csinálom, mint egy barátnővel (na jó.. őket néha megölelem).
2012. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem veszek róla tudomást.Aztán majd csak elfelejti,hogy tetszettem neki.
2012. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!