Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy többet akar? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy többet akar? Vagy csak Fiú -Lány barátság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Igazából már 2-3 éve jóba vagyok egy fiúval minden titkát tudjuk egymásnak nagyon jóba vagyunk sokat beszélünk stb

És mostanában egyre közelebb kerültünk egymáshoz ölelget, bögdös,magához szorít de viszont abarátnőmnek megmondta hogy nem akar tőlem semmit!!

Akkor azt azért mondta mert nem akarja bevallani??

Szerintetek ő többet érez mint barát ??

Amúgy 14 vagyok :)



#vagy csak barát?
2012. júl. 27. 13:44
 1/5 valaki a tömegből ***** válasza:
A leírtak alapján, valószínűleg többet.
2012. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha többet akarna akkor nem mondana ilyet a barátnődnek...vagy ha mágis lépne,és nem várna éveket..
2012. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mintha magamat hallottam volna :'D
2012. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló írsz üzit??

Segíthetnénk egymásnak ;)

Amúgy nálad is ez a helyzet??

2012. júl. 27. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit késõn válaszolok már, de velem pont ugyanez van, marmint fiú vagyok és nagyon tetszik a "barátom,, és pont ezeket csinalom.
2012. aug. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!