Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel 7 evig voltam eggyut, aztan igaz othagytam ot fel evre, es o talalt maganak egy baratot. Hogy lehet lekoptatni?

Figyelt kérdés
az a fiu befolyasolja ot, csalja magahoz, mert neki nincs kivel lennie, stb. es az a volt pasim jonne hozzam, mert szeret es enis most rajottem, hogy nagyot hibaztam, leveleket irok neki, konyorgok, jarok naluk, szamitozzunk stb, de egyszeruen nemengedi az a fiu akivel van... es a baratom azt mondta, hogy en ot itthagytam, es most o nemhagyja ott a baratjat miattam....De letom rajta hogy szeret, meg minden.....csak fel othagyni a baratjat, mert vele penzt is csinal, meg szabad meg minden....De nekem nagyon faj, es visszaakarom kapni, mit tehetek, hogy az a BARATJA nelegyen....Mit csinalhatnak, hogy engem valaszon, azt hiszi, elhagyom, de nemfogom tobbet, es nemmer kockaztatni? Erdemes ezt tovabb vinni? Vagy szenvedjek addig ameddig, oszt hatha tul megyek rajta?
2012. szept. 21. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
miért akarod őt kisajátítani? Nem kellene és akkor nem lenne gond.
2012. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meleg a pasid? :o
2012. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most így őszintén mit vársz?

Elhagyod a gyereket utána meg mennél vissza hozzá?

Hülyét már azért ne csinálj belőle.Amúgy meg ne akard kisajátítani.Értsd meg,hogy most a barátja a fontosabb és nem te.Te most itt kevésbé számítasz.

2012. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hivd el valahova, mert beszelned kell vele, aztan ott johet a magyarazkodas :D:D
2012. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemakarom kisjatitani, csak vele, vagy velok akarok lenni, voltam is harman jartunk ki, de annak a fiunak nemtetszett es raszedte a baratomat, hogy eleg mar, nemjartok, akkor mert van mindig itt? es o szedi ra mindenre..... es mar nagyon sokszor beszeltunk rola, nemenged, mert azt mondta szarik ra erre az egeszre, nemakar belekezdeni, igy most jo neki....de latom rajta, hogy jonne....csak az a fiu....
2012. szept. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!