Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne aki már megbocsátotta és azóta is működik a kapcsolat. SEgítséget kérnék,hogy hogyan tudnám átértékelni és úgy adni új esélyt,hogy a lehető legkevésbé sérüljek ha mégis ismét megaláz. Nyilván az lenne az utolsó
2012. szept. 21. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én nem tudtam megbocsájtani=\\\
2012. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudnám megbocsátani a megcsalást. Szerintem, ha te úgy gondolod, hogy ez legközelebb is előfordúlna, akkor értelmetlen új esélyt adnod neki. Friss kapcsolat, vagy már komoly?
2012. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned. Ne egy internetes fórumon akard megszavaztatni. Amúgy ez szerintem rengeteg dologtól függ. Mennyi ideje vagytok együtt, hány évesek vagytok, stb...
2012. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem megszavaztatni akarom,hanem egy kis segítséget szeretnék mert tanácstalan vagyok. Másfél éves kapcsolat, lakásvásárlás közeljövőben közös, gyerektervezés.....januárban csalt meg...nem voltunk jó viszonyban igaz,de együtt voltunk. Az dühít,hogy miért nem kaptam meg akkor tőle az esélyt arra,hogy eldönthessem mit akarok......így több mint fél év távlatában még nehezebbnek érzem a dolgom....
2012. szept. 21. 11:29
 5/14 Hunter92 ***** válasza:
Én nem tudom és nem is akarom megbocsátani. Legfeljebb olyan szinten, hogy nem fogok vele haragban lenni, mert nem vagyok egy haragtartó ember. De az biztos, hogy soha többet nem lesz az illetővel semmi közünk egymáshoz. De nyilván nem mindenki ilyen, mint én, neked kell eldöntened, hogy hogyan érzel. Nem hiszem, hogy ez ellen lehet védekezni. Ha fenntartással kezeld őt és egy kicsit távolságtartóbb leszel, hogy ne sérülj annyira, akkor ez negatívan fog kihatni a kapcsolatotokra. Ha meg minden ugyanúgy marad, mint előtte és teljesen odaadod magad neki és megbízol benne, akkor megint csak ugyanúgy fog fájni. Mondjuk mindkét estben baromira fájni fog, hogy megint megcsalt. Na meg bennem biztos, hogy megmaradna a tüske az első eset után és én már így nem tudok egy kapcsolatban maradni. Az egyik barátnőm egyszer részegen rámászott az unokatestvéremre. Nem történt semmi, de ez csak az unokatesómon múlt, aki azonnal szólt, hogy szakítsak ezzel csajjal, de nagyon gyorsan. Én nem így tettem, vártam még vele, de egyszerűen nem tudtam úgy ránézni, mint addig.
2012. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. TE meg tudsz bocsátani?
2012. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A körülményekről tudunk valamit? Mikor, hogy, milyen állapotban, merre, meddig.
2012. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Januárban....nagyon nagy tré volt köztünk az igaz és veszkődtünk h folytassuk-e....az a legnagyobb bajom,hogy nem kaptam esélyt arra hogy én döntsem el akkor...mert ha akkor elmondja azonnal szakítok...viszont most jól vagyunk, közös életet tervezzük és visszük véghez...POnt most mondta,hogy: Ne haragudj....DE haragudj, csak bízz bennem, többet nem lesz ilyen. Te vagy a mindenem.....

Hát szeretnék bízni benne... skypon beszéltünk, mert a munkája miatt külföldön van azt ígérte számot cserél, a közösségi oldalról letörölte magát, ezzel szeretne bizonyítani

2012. szept. 21. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem megbocsátották. Hasonló szitu mint a tiétek.

Nem tudom, hogy jól döntött-e a feleségem. Azóta minden megváltozott, de kutyául érzem magam. Persze kiderült, a környezetünkben tud róla mindenki. Mégis felvállalta a kapcsolatért. Mindenki úgy viselkedik vele, mintha semmi nem történt volna. Ez a legrosszabb. Amikor ártatlanságra vagy ítélve...

2012. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*velem viselkednek úgy... elírtam.
2012. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!