Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy megcsalást még meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalást még meg lehet bocsátani a pasidnak? 20/L

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a szintén 20 éves barátom egy haverjának a szülinapi buliján volt, és elmentek valahova bulizni. Beismerte hogy egy csaj mellett ébredt és úgy emlékszik csinálták, de nagyon részeg volt. Azt mondta nagyon sajnálja és többet nem is iszik emiatt. Mit csináljak most??
2011. dec. 9. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"Ha a pia miatt nem emlekszel az nem megcsalas" Amugy en nem bocsajtanam meg, de te tudod mit er neked a srac
2011. dec. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsd arccal az ajtó felé. Aztán orbitálisan rúgd hátsóba, hogy kiessen az ajtón. Aztán dobáld utána a cuccait, és zárd be az ajtót. Ja, a kulcsát vedd el!


Ha nem nálatok laktok, vagy nem is laktok együtt, akkor te távozz sietősen, ha nem laktok együtt, akkor egyszerű: küld el melegebb éghajlatra :)

2011. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Ahogy megboldogult kakasszerető ZJ énekelte: Egy jó asszony mindent megbocsát....

Ha szereted és őszinte megbánást látsz rajta akkor adhatsz neki még egy esélyt. (azért én a helyedben megpróbálnám leinformálni, hogy tényleg úgy történt-e ahogy állítja)

2011. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 /Anita_'94/ ***** válasza:
49%
Nem tudom, mit csinálnék. Van olyan, amit képtelen lennék megbocsátani. Ilyenek lennének pl a családtagok, vagy az ismerősök. Amit Te írsz, az talán határeset. Tutira szívnám a vérét, meg elzavarnám orvoshoz, hogy nem szedett-e valamit össze, de nagyon szeretem és nem akarnám elveszíteni. Lehet, hülye vagyok, de benyelném a dolgot. Egyszer legalábbis...
2011. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Részleteket is írj. Mióta vagytok együtt, hanyadik barátnője vagy... veszekedtetek e előtte, milyen a kapcsolatotok stb..??
2011. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4 hónapja járunk, x-edik bnője vagyok nem tom, nem tudok ilyenekben hinni neki. De állítólag szerelmes belém
2011. dec. 9. 08:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy beismerte? Rákérdeztél? Vagy magától mondta el?
2011. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha jóképű a barátod, akkor úgyis meg fog csalni sokadjára is, mert visszaél a külsejével. Csakhát ti lányok ezeknek a jó pasiknak mindig megbocsátottok, ezért nem találtok rendes pasit és ezért sírjátok el a bánatotokat, hogy nincs rendes pasi. De hogy nincs, csak akkor olyan átlagos külsejűt és rendes belső értékekkel rendelkező pasit kellene választani, aki nem néz félre. Csak ti a leragadtok a külsőnél, aztán mindig p@fára estek.
2011. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"nem tudok ilyenekben hinni neki. De állítólag szerelmes belém"

Ez már kapásból rossz:S:S Amúgy sem tudsz bízni benne + rátesz egy lapáttal.... adj neki te is lapátot...

:S nem úgy hangzik, hogy ennek a kapcsolatnak van jövője:( Találsz te nála különbet is!


Van egy párszázalékos kategória, ami felett szemet lehet hunyni, na, hát ez nem az!

2011. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyelj ide!


Nem értem miért vad idegen emberektől várod a választ?

Itt mindenki mást fog neked mondani,ez pedig nem igazán hiszem h elő fog segíteni a döntésben,de ok leírom pár szempontot,ami talán megkönnyíti a dolgodat,bár ezeket szerintem egyedül is képes lennél figyelembe venni!


Szeret téged?Nem úgy értem h el van e veled,hanem igazán szeret?

Megad mindent,kedves veled?

Jó hozzád?

Akármilyen bajod van fordulhatsz hozzá?

Kisegítene a bajból,számíthatsz rá ha magad alatt vagy?

Fordított esetben vajon ő megbocsájtaná?


Teszteld le! (biztos lesz aki olyat ír majd h bizalom így,bizalom úgy,nem szabad ilyet,de mégis megcsalt,és ez feljogosít a következő dolgokra,amiket írni fogok,tehát ne hallgass senkire!!)


Biztos van msn-je,face bookja,vagy my vip,te tudod!

Hozz létre egy áll profilt,tölts le hozzá netről vmi csajos képet,írj neki h megtetszett neked,szeretne e ismerkedni?Kérdezd meg van e barátnője?

Mentett beszélgetéseket,levelezgetéseket,alap h megnézheted,mert ha elkövetett egy ilyen dolgot,sztem egyértelmű h ehhez is teljes jogod van!


Ha észreveszed h kapható rá,vagy találsz vmi leleplező dolgot,úgy rúgd ki a pi.sába,hogy a lába se érje a földet.

Ha meg nem reagál a megkeresésre,látszik h változik,nem töm hazugságokkal,talán egy próbát megér,de akkor is jobb ha odafigyelsz rá.

2011. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!