Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat, de külön bulizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, de külön bulizás?

Figyelt kérdés
a barátommal 2 éve vagyunk együtt és eddig kb,2 buliba ha voltunk együtt. Nem is nagyon hívjuk egymást ,de szerintetek ez így okés? úgy értem a kapcsolat meg a buli nyilván nem egyenesen arányos egymassal,de nem lesz ennek hatulutoje?
2012. szept. 21. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem okés mert így nagyobb a félrekúrás esélye meg különben is buli helyett miért nem együtt vagytok?Ez sokat elárul a kapcsolatotokról
2012. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Évike147 ***** válasza:
hát az biztos, hogy nem egészséges.. mi a lassan 4 évünk alatt több hullámon mentünk át. volt, hogy mindig mindenhova együtt mentünk, volt hogy csak én ő meg otthon és volt, hogy csak ő ment el bulizni és akadt, hogy mindketten külön.. mostanában jövök rá, hogy ez nem túl jó, persze nem kell mindig együtt lenni, mert nálunk az nagyon veszekedős időszak lett végül, de meg kellene beszélnetek, hogy melyikőtök hogy látja, milyen hatással van ez a kapcsolatotokra és próbáljatok mostanában többet együtt bulizni, hátha rájöttök, hogy ez tökjó :)
2012. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is külön bulizunk. Ennek 2 oka van. Ő szereti leinni magát a haverjaival amit én ki nem állhatok ezért mellettem ezt nem tenné, így meg megteheti. Én a csajos bulikat szeretem amikor elnevetgélünk flörtölgetünk stb. Soha nem csaltuk még meg egymást és a féltékenység is csak egészséges mértékben van jelen nálunk :)


21L

2012. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáltátok már megszeretni egymás barátait? Ez nem ment?

Ha így van, akkor szerintem okés a külön bulizás, de egyéb helyzetben nem nagyon érthető, hogy miért élvezitek jobban külön. Mivel ad nagyobb szabadságot az, ha nincs ott a párod? Gondolom olyan dolgokat teszel, amit jobb, ha nem lát. (Nem konkrét megcsalás, de flörtölgetés, kacérkodás ilyesmi...)

2012. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is kinek mi a buli. Egy otthonülősebb embernél furán érezném magam ha nélkülem menne szórakozni, viszont akiről tudom, hogy szabadabb szellem annál nem zavarna. Eddig az a közös azokkal akikkel alakult bármilyen kapcsolat is, hogy metálosok voltak, pedig nem erre mentem, eleve elvetem akik diszkóba járnak. Más meginni egy kocsmában haverokkal valamit meg más a diszkó. Nem is voltam még és nincs is rá igényem.


21/N

2012. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem okés, párkapcsolat mellett is kell legyen magánélete az embernek.
2012. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!