Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xanoo^^ kérdése:

Az lenne a gondom, hogy nemrég összejöttem egy nagyon helyes és aranyos sráccal A történet ott bonyolódik, hogy egy másik fiu (akibe azelőtt szerelmes voltam) elhívott randira. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem mondtam se igent se nemet. Nagyon tetszik a srác, de nemakarok szakítani a fiummal mert eddig csunyán bántak vele a lányok. Az az igazság, h ha belegondolok tudnék vele szakitani de lehet..sőt biztos, hogy megbánnám..viszont szerintetek mit tegyek? szakítsak vagy inkább ne? és ha igen akkor hogy? arra is gondoltam, hogy elintézem h ő tegye meg..azt hogy lehetne? h ne fájjon neki? mert nem tudom mit tegyek
2012. szept. 21. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Buta liba
2012. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Várjunk csak.. Jársz egy pasival,de elhívott egy másik fiú akibe régen szerelmes voltál ? Szóval nem is szereted igazán a fiúdat,ha ezen gondolkoznod kell szánalmas.. hova süllyedt ez a mai világ ..
2012. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem azt a srácot, amelyiket kevésbé szereted. :D Legalább nekem is lesz pasim. ;) :D
2012. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Szőke vagy-e?

Vagy csak simán erkölcstelen?

2012. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. szánalomból ne legyél senkivel

2. ha van barátod minek gondolkozni egy másikkal a randi kérdésen? ha barátod van, akkor ne menj mással randizni

3. ha tudnál vele szakítani, akkor nem is szereted

4. és minek tenni azért, hogy ő szakítson veled?


Így ezt az egészet összefoglalva, szerintem, ha ezt tudná a barátod, szerencsétlen tök kikészülne tőle. Ha szereted a barátodat ( a mostanit ), akkor legjobb lesz, ha állítasz magadon, mert ez egyáltalán nem egyenes dolog, amit teszel vele. Gondolkodj már! Ha barátod van, akkor mi szükséged mással randizni?

Lesz egy közhelyem az utolsó mondatban, amivel zárom a mondanivalómat. BEvállalod ( a kapcsolatot mostani barátoddal? )

2012. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakítás meg se forduljon a fejedben.
2012. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Bezzeg ha tahó lenne alapjáraton a srác, kiverné a fejedből, hogy másfelé kacsingass.


Hiába ez van ha laza a póráz!

2012. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!