Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetek újra vele? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek újra vele? Van egy nagyon bonyolult történet. A lényege az hogy szerelmes vagyok nagyon a volt pasimba. és újra össze akarok vele jönni 2 év után! Csak nem tudom hogyan! Közeli barátságba vagyok vele. és kedvel engem. De ennyi :S

Figyelt kérdés

2 éve, 3 hónapot jártam vele, de az maga volt a mennyország! ő is szívesen emlékezik vissza, sőt azóta is közeli barátok és szeretők vagyunk... csak hát 2 év alatt sok minden történt,pár apró veszekedés, kibékülés, sok szex, minden :S és már nemtudom mit csináljak.. feladni semmi kép sem akarom mert nagyon szeretem őt!

Aki hajlandó egy kis időt rám fordítani annak msn-en vagy email-be szívesen elmesélem az egész sztorit.. bármilyen segítség jól jön! előre is köszi, Niki


2010. júl. 25. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát Niki!


Ez tényleg bonyolult ügy, de nem megoldhatatlan. Ha tényleg ő is azt szeretné, hogy újra együtt legyetek, akkor ne hagyd elmenni a boldogságodat. Viszont ha nem, akkor ne erőltesd, engedd el a kezét. Nekem is meg kellett hoznom ezt a döntést. A betegségem erősebb volt és inkább esélyt adok neki egy jobb életre, minthogy velem szenvedjen. Gondold át jól és hallgass a szívedre.

2010. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanez a dolog történt velem. ha gondolod szivesen beszélek veled msn-en írj egy privit és majd megbeszéljük
2010. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem dobhatsz mailt!
2010. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a második kommentelőnek nemtok privit írni :S
2010. júl. 25. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
ha gondolod nekem is írhatsz privit:)
2010. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!