Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ujra olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ujra olyan joban legyunk, mint regen? Tortent mar veletek hasonlo?

Figyelt kérdés
szoval tetszett (tetszik is (?)) nekem egy fiu. egy idoben lattam rajta olyan jeleket, mintha o is igy volna ezzel. de egy ido utan kevesbe figyelt oda ram, szinte nem is torodott velem, legalabbis en ugy ereztem. eldontottem, hogy ha igy allunk, akkor en sem fogok utana szaladni... arra gondoltam, ha hanyagolom kicsit, akkor majd eszreveszi, hogy "nem megy minden a megszokott rendben" azaz nem en megyek oda hozzajuk minden alkalommal, es igy majd megkeres engem. ehelyett egy masik csajjal hulyult, o meg tokre ra van szallva (es ez annyira zavar.. a lanyrol tudok egyet s mast, de nem mondhatom el a fiunak...). mostmar ott tartok, hogy akaratlanul is bunkon viselkedek vele, mert tudta nelkul fajdalmat okozott nekem. :( es igy sajnos nem "szerezhetem vissza", mert egy flegma emberrel senki sem beszelget szivesen.. 14/l
2011. dec. 11. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
lekoptak a billentyűzetedről az ékezetek?
2011. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem téged választott. Ezt próbáld meg elviselni.

És a bunkóságról meg szokjál le, mert komolyan megbánt még a végén.


Sajnálom, hogy nem jött össze, de ez van. Tanulj belőle.


23F

2011. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
@minekaz... angol a billentyuzet
2011. dec. 11. 16:39
 4/8 A kérdező kommentje:
nem is azt sajnalom, hogy nem jottunk ossze, hanem hogy mar nem vagyunk olyan jo baratok. :/ tok jokat elbeszelgettunk, komoly dolgokrol is, de amikor raerne akkor is ezzel a lannyal van, es csak hulyeskednek mindig.
2011. dec. 11. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

elárulok egy titkot:

nincs férfi és nő közt barátság.


Ha egy pasi jóban van veled, akkor

1.) meg akar dugni

2.) tudja, hogy bejössz neki, de nem akar megdugni


Sajnálom, a tiszta barátság, és az egymásba az ember szeretése több év kapcsolat után kezd kialakulni. akkor is inkább "elfogadás" van. Meg bizalom.


23F

2011. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meg gyerek vagyok, nem hiszem, hogy le akarna fektetni... Oo'
2011. dec. 11. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:

teljesen lényegtelen.


Akkor csókolózni akar.

a lényeg, hogy a testi vonzalmat nem lehet kikapcsolni.


ha meg annyira gyerek vagy, akkor takarodó van a 18+os fórumról.

2011. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahogy nezzuk... szerintem amig nem csinalnak olyan dolgokat amiket a baratok nem szoktak, addig azok maradnak.
2011. dec. 17. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!