Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 éves kapcsolatom. Eddig rendben volt minden, dúlt a szerelem stb. de fél éve eléggé megromlott a kapcsolatunk. Nem töltünk már annyi időt együtt, és már nem érzem a szerelmet. Próbáltunk már szakítani, de nem megy, ha helyre akartuk hozni a kapcsolatot akkor meg amikor átölelt azt gondoltam hogy én nem bírom ezt, nem akarok rendbehozni semmit, kész, vége. 2 éve vettem neki több milliós kocsit abból a pénzből amit évekig gyűjtöttem (ballagások, diákmunka, plusz munkák, zsebpénz) + amit anyámék akartak a továbbtanulásra, és a jövőmre szánni. Mindig is autót akartam venni, csak magamnak, de olyan nagy volt a szerelem és ő is akart autót (tehát a kocsi nem közös, az ő nevén van). Ezen kívül nem vagyunk gazdagok, sem én, sem ő. Igazából néha úgy érzem, hogy ezért vagyok vele, sajnálom a kocsit hogy megvettem neki, gyakorlatilag elcsesztem a jövőmet, kezdhetek mindent a nulláról, ő meg majd röhög. El tudnám vele képzelni a jövőmet, csak nem szeretem már annyira, vagy még annyira sem. Pedig néha amikor együtt vagyunk annyira boldog vagyok hogy feleségül is tudnám venni. Nem tudom mit érzek, vagy hogy mi van velem. Mit tegyek?
2012. szept. 22. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hát elég sz@r dolog az a klimax...
2012. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsen semmilyen klimax.
2012. szept. 22. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltál olyan h*lye, hogy kocsit vettél neki? Ilyet se hallottam még. Gratulálok. :D Szerencsés a párod, nem mindenhol leehet találni ilyen palimadarat.
2012. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kocsi az egy járulékos veszteség,ha van gerince a nőnek akkor egyből visszaadná(én azt tenném,akármennyire haragudnék meg ilyenek,mert ez lenne a korrekt lépés).

Viszont ha úgy érzed,megfulladsz a kapcsolatban.....nekem egy kocsit megérte a boldogságom,és a levegő.

Vagy itasd le,és írasd alá vele a papírt amivel visszadja:D

Na jó vicceltem......őszintén mond meg neki azt amit ide leírtál.

Csak azt hagyd ki,hogy a kocsit annyira sajnálod,meg az nagyon kell,mert akkor vérszemet kap:)

2012. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok, pajtás, jol elbaszarintottad...elszott a jévéd, minden pénzed...:DD

komolyan: vedd vissza a verdát és hagyd, ha nem akarod, keressétek meg az igaz szerelmet (ha van olyan)

2012. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!