Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Esetleg dobnád is a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt kisebb magszakításokkal de már 3hónapja tökéletes a kapcsolatunk mert nagyon figyelmesek és toleránsak vagyunk a másikkal.én lány vagyok hozzáteszem).A történet az h olyan mocskos részegre ittam magam szerds este h elvesztettem a tudatomat és valamin összevesztünk mire olyanokat mondtam amiket soha nem gondoltam komolyan amik nem is igazak ordibáltam fetrengtem a főldön.persze ezt másnap mondta el a barátom mert semmire nm emlékszem.szóval miket mondtam? Hogx gyűlőllek h utàllak h vele rossz a szex meg majd megyek máshoz stb stb de ezektòl durvábbakat is mondtam ràadásul ott volt pár haverja is.nagyon gáz.mit lehet ezzel kezdeni?az időt nm tudom visszatekerni sajnos.azt mondta előszor h szakít de aztán meggondolta magát.de nahyon fáj ez h ilyet soha nm mondtam volna józanon meg szeretem nagyon!valami tanács?:/ jah és kimeljetek azzal h egy kúrrv.a vagyok meg stb 21L 25F
2012. szept. 22. 17:55
 1/9 Hanariko ***** válasza:
55%
k*rva nem vagy, csak ne igyál többet, ha ennyire nem bírod.
2012. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat ha ez az elso ilyen, talan megbocsajtanak.
2012. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

és úgy őszintén köztünk szólva, ha őszinte vagy akkor ebből semmi sem igaz amit részegen mondtál??

mert az alkoholtól az ember azért még tudja hol van...

2012. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak egyet nem értek, hogy mi szükség ennyi piára. Megértem, ha van rá igény, de azért ez már túlzás. Egy ember, legyen mindig ember! Egyszer elnézném, de többször nem.

2012. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha hamisak a vádak, és csak dacból mondtad, oké, de gondolkozz el magadban, hogy ha a szexből kiindulva rossz..háát..szal érted
2012. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állítólag borban az igazság...
2012. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogy tudja az ember az alkoholtól g h hol van!Akkor még te soha nem voltál olyan részeg mert egy időutàn tompulnak au érzék.szervek személyiségtorzulàs stb.semmire nem emlékszem!kb 2db kèpkockára ősszesen de amúgy semmire h mit mondtam mit mondtak ...amúgy egyszer.volt már ilyen egy èvvel ezelőtt de akkor nem mondtam ennyi hűlyeséget de hasonló volt a helyzet.nm tudom sokszor szoktunk iszogatni aztán meg észre se vettem most h mi van..mert ugye eleinte semmi bajom nem volt hanem így egyszerre űtött be:( nagyon sajnalom a dolgot mondtam h tobbet nm iszok.amuhy nincs benne semmi igazsag amiket mondtam abszolut nm ihazak.
2012. szept. 22. 18:08
 8/9 ASOT ***** válasza:
persze persze....:)
2012. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért hazudnék?:/ semmit nem tudok és nagyon égő ami történt de igazság nincs benne.nagyon szeretem őt és szerintem fantasztikus az ágyban de ezt tudhatná is mert nagyon solat szoktunk szeretkezni.meg jozanon soha nm mondtam meg neki csunya szot azt se h utalom semmi rosszat.nm is ertem mi tortrnt akkor de tutu a drog miatt vagyis a legalis alkohol miatz volt mert torzitja a szemelyiseget ami igaz:(
2012. szept. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!