Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akik egyszerre konzervatívak külsőt és erkölcsöt illetően, viszont szellemileg haladó gondolkodásúak?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol lehet ilyenekkel ismerkedni?

2012. szept. 22. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Pontosíts kicsit, mit jelent a konzervatív külső és a haladó gondolkodás.

Az a gáz, hogy leqrváztok mindenkit aki egy kicsit is szép és nem akar megdögleni a melegben.


21/N

2012. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Attól függ mit jelent neked a konzervatív külső. Ha azt hogy nem jár vörös körmökkel olyan mini ruhákban amiből mindene kivan akkor énis ilyen vagyok és nagyon sok ilyen embert ismerek.
2012. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ neked mi a konzervatív
2012. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért baj ha valaki nem középszerűen öltözködik hanem kicsit kihívóan, nőiesen, de nem prostisan?

Sokan csak irigykedésből beszélnek.

2012. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Ezek nem kézzelfogható kategóriák, és az emberek ilyesmi alapján nem skatulyázhatóak be.


Én pl erkölcsileg konzervatív vagyok, mert a monogámiát részesítem előnyben? De ettől még vannak meleg barátaim, akik kiváló nyitott kapcsolatban élnek, és ezért nagyon tisztelem őket. Ez már nem fér bele az erkölcsi konzervatív fogalmába.

Szellemileg haladó gondolkodású? Mit takar, hogy haladó?


Ez is csak egy rosszul megfogalmazott társkereső hirdetés: "Olyat keresek, mint én, csak csajban."


De annyi önismeret a "haladó gondolkodásod" ellenére sem fejlődött ki, hogy képes legyél önmagad jellemezni.


24/N

2012. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
mert pl 1 C-s D-s mellekkel megáldott lány ne hordjon olyan felsőt amit B-s csajokra találtak ki mert akkor bizony csak azt nem látom majd amit nem akarok és én kíváncsi természet vagyok :D
2012. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem nem mondta senki, hogy baj (most nem emlékszem az összes válaszra, de a kérdés az nem állított semmi negatívat az ilyen lányokról), de nyilván vannak olyan emberek is, akiknek az jön be ha valaki jobban takarja magát.
2012. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem egy olyan lánynak, aki arra panaszkodik, hogy megszólják, nincs értelme magyaráznom.


" Attól függ mit jelent neked a konzervatív külső. Ha azt hogy nem jár vörös körmökkel olyan mini ruhákban amiből mindene kivan akkor énis ilyen vagyok és nagyon sok ilyen embert ismerek."


Mivel ez egy szélsőséges kép, amitől a legtöbb lány szereti megkülönböztetni magát, erről beszélek, csak kicsit komolyabb szinten. Mondjuk úgy, hogy nem egy reklámfelület az illető. :)


"Miért baj ha valaki nem középszerűen öltözködik hanem kicsit kihívóan, nőiesen, de nem prostisan?

Sokan csak irigykedésből beszélnek."


Ha komolyan elhiszed amit leírtál, nincs értelme magyaráznom.


"Ez is csak egy rosszul megfogalmazott társkereső hirdetés: "Olyat keresek, mint én, csak csajban."


De annyi önismeret a "haladó gondolkodásod" ellenére sem fejlődött ki, hogy képes legyél önmagad jellemezni. "


Ilyen mentalitás mellett komolyan választ vártál?

2012. szept. 22. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem vártam választ. Ha emlékszel, a kérdést te tetted fel. Én csak költői kérdésekkel rávilágítottam, hogy nincs értelme a feltett kérdésnek.


24/N (6-os)

2012. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minek kérdezel ha csak kötözködni tudsz?
2012. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!