Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit néztek meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit néztek meg először egy lányon? Milyen tulajdonságokkal rendelkezzen kívül/belül? És mi az amit rohadtul nem tudtok elviselni benne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
mindent megnézek rajta
2012. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elöször csak a külsőt tudom megálapitani:)) Az a lényeg h bejöjjön első látásra. Mindenkinek más az ideálja. Nekem pl a haj ami nagyon tetszik:)) És azt nemtudom elviselni haa veszekszik meg hisztizik:))
2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
tetőtől talpig megnézem , nem elég csak ez vagy csak az, egy aranyos szép pofihoz a test is legyen az ideálomhoz megfelelő, szóval az egész egyben.
2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megnézek mindenkit. :)
2012. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 178 cm magas vagyok, és 68 kg, ezért a testalkatát mérem magamhoz. Az ideális lány 170-175 cm-ig terjed nálam, az alakja, pedig legyen ideális, azaz ne zörögjenek a csontja, de ne...

Második pont alatt a ruházkodását. Nem szeretem a nagyon kihívó darabokat, tehát egy lánnyal, aki olyan ruhában jár, hogy szinte kivan az alsó f@rtája biztosan nem izgat fel.


Belsőben fontos az, hogy ne legyen beképzelté, és ne legyen elszállva önmagától. Legyen barátságos, és ne legyen egy a szakmánk, mert akkor hajlamos leszek versengeni vele, és ezt senki sem szereti.

2012. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Korrekt! Én azt vettem észre hogy minden fiú a csontkollekciókat szereti! Én nem kövér vagyok de azért vékony se. De rendszeresen sportolok és nem vagyok csúnya...Még is olyan mintha kerülnének... :\\\
2012. szept. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!