Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jányok (smiley)! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SnGoten kérdése:

Jányok (smiley)! Mit szólnátok ti ahhoz, hogyha a párotok/kiszemelteteknek messze átlagon fölötti intelligenciája lenne? Mennyire fusztrálna, akkor is, hogyha ezt sose jegyzi meg előttetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hát én leszarnám az inteligenciáját ha egy tuskóbunkó pl.

Nem az inteligenciájával akarok kapcsolatot;)

2012. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem frusztrálna, büszke lennék rá, egyébként is fontos szempont nálam, hogy a férfi okos, intelligens legyen. 23/L
2012. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hát én leszarnám az intelligenciáját ha egy tuskóbunkó pl.

Nem az intelligenciájával akarok kapcsolatot;)

2012. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

mi számít nálad messze átlagon fölöttinek ?:)

huh várj volt anno 1 ilyen rész a Dr. House-ba nem ?:D

2012. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hupsz:D

kétszer ment...

2012. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Én szeretem, hogy a párom okos, sőt, nagyon okos...

Néha nem értem egy-egy mondatát, mert tele van idegen szavakkal :D

Sosem rója fel nekem, szerinte egyformán okosak vagyunk, de lehet ez inkább csak kedvesség.

Szerintem az a jó, ha a fiú az intelligensebb, és ő az irányító főként, de persze ez nem mindenhol van így, és eltérőek lehetnek az igények :)

2012. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így gondoljátok :)


A mennyire átlag fölöttre: 150es IQ környéke

2012. szept. 22. 23:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Engem kicsit sem frusztrálna, ha nem egy területen dolgozunk. Ergo nem hasonlítgathatom magam hozzá a nap 24 órájában.


Tudom magamról, hogy iszonyatosan versengő típus vagyok, és sem a győzelmet, sem a vereséget nem vagyok képes jól viselni. Szóval amíg megvan a magam kis területe, ahol kiteljesedhetek, és neki is megvan a sajátja, addig kifejezetten örülnék neki, hogy magas az IQ-ja. BTW az enyém is jócskán átlag feletti, bár ez önmagában kb. annyit számít egy párkapcsolatban, mint a lábméret.


24/N

2012. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Diavolino44 ***** válasza:

Igen mókus volt egy ilyen rész!

Remélem nem magadra gondolsz.:)

Amúgy van egy mondás: Minél többet tudsz, annál inkább rádöbbensz, hogy még mennyi minden van, amit nem tudsz.

Egy negyed olyan okos de szép nő úgy meg tud bolondítani,h azt se tudod merre van Észak.

2012. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem frusztrálna, nálam ez "elvárás", mivel nekem is átlag fölötti (mensa hungariqa mérése szerint 124). Viszont a nagyon magas az azért már kiütközik az ember érdeklődési körén, mentalitásán is, akaratlanul is tudálékos lesz az ember. De az sem frusztrálna, mivel olyannal össze sem jönnék.
2012. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!