Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 évesen 19évházasság 2gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen 19évházasság 2gyerek és +25kg után megtudtam tegnap, hogy meg lennék csalva (smiley). Ha jól vettem ki a "kedvesem" szavaiból, én vagyok a hibás. A gond az hogy valahol én is így gondolom. Elhíztam, és elhagytam magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
LEHETŐSÉGEIM:A---fogyjak le/hagyjam el B ---fogyjak le/csaljam én is C---fogyjak le/nyeljem be D---hagyjam az egészet a fenébe férjestől/fogyókúrástól
2012. jún. 8. 06:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
B
2012. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy lefoglak tegezni, de így könnyebb írni...Csak egy pár kérdésre kellene magadban válaszolni, és te magad megfogod hozni a neked megfelelő választ.. Te +25kg-val jól érzed magad? Szereted a férjed? Ha igen akkor is megtudnád neki bocsátani azt amit tett?

(Az, hogy te elhanyagoltad magad, az az ő hibája is..)

2012. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd a fenébe. Aki képes megcsalni a párját, az kilók nélkül is találna kifogást.

Ha nem volt képes kinyitni a száját, hogy szívem, ne haragudj de ez engem zavar, akkor menjen a levesbe.

2012. jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Elsősorban a gyerekeidre gondolj! Nekik,hogy lenne jobb?
2012. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
6%
en egy teljesen mas opciot valasztanek: lefogynek es megoldanam a problemat. helyre hoznam a kapcsolatot egy kis bizalommal es kedves torodessel. az biztos hogy vagy az egeszsegeddel vagy az eletstilusoddal nincs valami rendben ha 25 kg sulyfelesleged van. ahhoz nehezen tud egy ferfi (mint pl jomagam is) vonzodni.
2012. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy miért az a legnagyobb probléma egy házasságban, hogy melyik fél hány kiló...

De ha már itt tartunk: a férjed ugyanúgy néz ki, mint 19 évvel ezelőtt???

2012. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
A.
2012. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
B.
2012. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

19 éve vagytok házasok, gondolom nem vagy már szerelmes. És szerintem ezzel a férjed azt mondta, hogy már meg is csalt. Vagy hogy megtenné, ha lenne rá lehetősége.Mekkorák a gyerekek, őket hogy viselné meg?

1)fogyj le

2)csald meg

3)ha találsz valakit, aki veled élné le veled az életed további részét, hagyd is el.

2012. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%

19 év sok idő. Valószínűleg elhanyagoltátok egymást, ahogy te is írtad. Egy a kérdés, meg akard menteni a házasságot? Ha igen, akkor le kéne fogyni, vagy legalább ápoltnak, igényesnek lenni. Azért ne felejtsük el, mindannyian vizuális típusuak vagyunk, a szép még mindig jobban tetszik nekünk mint a csúnyább.


2 gyerek mennyi idős?

2012. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!