Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom legyőzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom legyőzni saját magam?

Figyelt kérdés

Hülyén tettem fel a kérdést, de kifejtem. Egyszerűen annyira gátlásos vagyok valami miatt, hogy nem tudom, élőben hogy kell a nőkkel bánni. Mindig elképzelem, hogy mit tennék, akkor vérbeli profinak érzem magam, aztán mikor odáig jutunk, hogy élőben találkozhatunk (ismét), akkor egyszerűen hozzáérni, vagy megölelni is alig merem. Nem egy nőneművel lehetett volna már dolgom, de mindig előjött ez a rohadt gátlásos énem, és olyankor az a csöppnyi kis agyam dob egy fatal errort. Persze ezt nem tolerálják általában a partnerek, így két lehetőség van: ott helyben leégek, mint a Reichstag, vagy elmondom szegénykémnek, hogy ez miért van... és utána égek le.


Hogy a maszatos francba rúgjam p*csám saját magam? Vannak lány barátaim, velük szemben is ugyanilyen gátlásos vagyok, nálunk nem divat az ölelgetés, meg puszilkodás, soha nem is volt az, így velük sem tudok gyakorolni.



2012. szept. 23. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Erőt kell venni magadon.

Nem kell magadat tökön rúgni.Csak több bátorság kell.

2012. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, ismerem a helyzeted. 25 éves koromban csókolóztam először emiatt. De azóta már barátnőm is volt. Az jó ha próbálkozol időnként, ezt folytasd, akkor is ha beégsz, ne sikertelenségnek fogd fel, hanem tapasztalatlan, még mindig jobb mintha nem is próbálkoznál. egy idő után majd jobban belejössz. És próbálj olyan lányt találni akit nem zavar, hogy iylen vagy, és így is meg akar ismerni. Ha már jól összeismerkedtetek akkor nem leszel vele olyan félénk egy idő után. Meg ha idősebb leszel, akkor lesz majd több bátorságod, legalábbis nálam így volt, de azért erre ne várj, addig is próbálkozz.
2012. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha egy lánybarátból lenne barátnő. Nem tettszesz valamelyiknek aki neked is?
2012. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik egyik-másik lánybarátom, én viszont nem tetszem nekik. Ez már korábban kiderült.
2012. szept. 23. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!